exkluzivní mentoringový program pro absolventky výcviku Překóduj své Já.

Vstupte do roku 2023 jako nová žena, a dosáhněte svých cílů s mým osobním provázenímpodporou úzké skupiny vybraných žen.

Odpovědi na své otázky najdete v tomto videu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Až zhlédnete video s odpověďmi, proklikněte se přes tlačítko níže, a pročtěte si nabídku pouze pro vás, absolventky Překóduj...

 1. Martina napsal:

  Prosim o novou cenu kurzu

 2. Martina Beňová napsal:

  Ahoj Luci, moje otázky:

  1. ja sa chcem spýtať bližšie k štruktúre, nie je mi zatiaľ zrejmá,
  2. myslíš, že môžem reálne očakávať podporu pri mojej tvorbe webového produktu?
  3. v akých časoch by prebiehali naše stretnutia? Mne osobne by to viac vyhovovalo v pracovnom čase. Vieme s prípadne niekedy dohodnúť na termínoch, ktoré by vyhovovali?
  4. nie som si celkom istá, či som pochopila, koľkokrát by som ja osobne :) mala k dispozícii horkú židlu :)
  5. Budú k dispozícii záznamy?
  6. Budeš odpovedať aj na otázky na FB, prípadne ako často? :)

  Dík

  Martina

 3. Ahoj Lucko,

  ja len chcem povedať ako velmi sa na to teším.
  Fungujem na intuíciu a toto je jasná vec. A vďaka zľave, možem jednej z nás trochu pomocť, aby to šlo tiež. A to bude nadhera. Velmi velmi ti dakujem :))))
  Patnasobny zisk je velká méta, pre umelca. Ale mozné to je. Preco sakris nie? !! Budem o to inspirativnejsia :)

 4. Martina Beňová napsal:

  Luci, prepáč, ešte som zabudla: ak budeš dávať termíny, dalo by sa to tentokrát zariadiť tak, že budú „dodržané“ ? (pozor, racio! :)) Lebo aj na Prekoduj som si prispôsobila moje pravidelné aktivity (napríklad krúžky s dieťaťom, termíny v mojej práci) a nakoniec mi zmena celkom skoplikovala život a nemohla som byt na niektorých stretnutiach s Vami. dik

 5. Martina Petrovičová napsal:

  Ahoj Luci, ja mam len par dotazov. Pochopila som správne, že videá s výukou nebudú. Že sa budeme priamo venovať individualnym projektom. Takže budu webminare a horkou zidlou, mastermindy a tvoj mentoring? Mentoring bude spocivat hlavne v podpore vnutorneho nadstavenia a odblokovania prekážok na ceste k vizi a úspechu? Nie navody a business postupy. Tak? A casovo tusis, ako prosim? Pracovna doba by bola super, ak je to vobec mozne☺️ diky a tesim sa, Mata

 6. Ivana Kolaříková napsal:

  Luci moc mě láká vstoupit do Magické proměny. Uvědomuju si, co všechno jsem zvládla díky Tvému vedení v kurzech. V Překóduj své já jsem se dotkla přímo jádra věci a přišla spousta uvědomění a taky uvolnění. Momentálně se nacházím ve stavu, kdy nedokážu uchopit žádný konkrétní cíl. Možná to souvisí s potřebou vybudovat novou osobnost.
  Toto je i moje téma, se kterým bych vstoupila do Magické proměny. Zároveň mi to moc
  nerezonuje s návratností investice /myslím finanční/. Při tom si uvědomuju, že jsem doposud při práci i podnikání vždycky upřednostňovala dobré vztahy a pocit z dobře
  odvedené práce před finančním efektem.
  Zajímá mě Tvůj názor, jestli mně za této situace doporučuješ do Magické proměny vstoupit.
  Ještě k finanční stránce – optimální varianta je pro mě možnost hradit pravidelné měsiční splátky v průběhu kurzu.
  Luci moc děkuju za všechno co pro nás děláš a za Tvoji opravdovost:)

 7. Petra napsal:

  Ahoj, od začátku vím, že v programu chci být, protože potřebuji vedení a někoho, kdo mě bude posouvat dal. Vyslala jsem si také přání, aby se cena ještě snížila, což evidentně klaplo😇 Momentálně jsem v zahraničí s nejistým signálem, online nehrozí, na odpověď budu muset kouknout že záznamu. Zajímají mě zejména termíny přihlášky a platby, samozřejmě s vysnenou cenou. Cittim, že pro rozjetí svého podnikání budu potřebovat velkou podporu a pohaneni dal. Děkuji za tu možnost a těším se. Petra

 8. Magda napsal:

  Ahoj Luci,

  mam.vice dotazu.V teto chvili se mi rozbilo uplne vse okolo me.Obdrzela jsem vypoved v praci,jsem na RD a uz mi z toho jde hlava kolem ,rozbily se mi vztahy na vsech frontach,moje vize je v ttoskach,Velmi rada bych vstoupila do kurzu,ale obavam se,ze casove to ted s tetmi 9 m a 4 r nezvlafnu.Nemam hlidani ani na hodinu ( uz ted jsem tener vse delala ze zaznamu),ale vnitrne citim,ze bych ted potrebovala zakotvit,to co jsme ted v kurzu zvladly zastabilizovat,zatomatizovat atd.Prosim,bude tento kurz i pristi rok?Nebo je moznost jen letos?Ostatni dozazy jiz rekly kralovny vyse.dekuji

 9. Monika napsal:

  Luci, děkuji za úterní webinař, diky tomu jsem pochopila, že i ja bych mohla do programu vstoupit. Říkala jsem si do té doby, že pro program nejsem ještě dost. Ale uvědomila jsem si kam jsem se posunula a že můžu ještě hlouběji. Laka me tohle osobnejsi provazeni a privolavam si penízky, abych si to mohla dovolit. Uvědomila jsem si, že chci být Božská. :) Pochopila jsem tedy správně, že je vhodné vstoupit do programu a zároveň hlouběji pracovat s tim, co řešíme i tady v Prekoduj dve ja? Pracování na vizi, dovolit si videt tam měsíčně 200 tisíc, hloubeji se stourat v limitech, pochopit a rychleji je odpinknout, zkrotit racio apod.? Kdyz treba prozatim to neni jedno konkretni téma nebo prozatim je nespecifikovaný ale je jich takto více? Děkuji :)

 10. zuzana.kostelecka@gmail.com napsal:

  Ahoj Luci,
  děkuju za příležitost se doptat :). Přiznám se , že Magická proměna ve mě rozdmýchává všechny možné emoce, touhy a limity :D. Tak jsem zvědavá, jak to vše bude, je zajímavé se přitom pozorovat ;). Mám několik dotazů:
  1. Na jak často vychází online setkání? 1-2 x týdně ?
  2. Osobní konzultaci budeme mít s Tebou 1 na začátku nebo budou další příležitosti?
  3. Není mi jasné, jak nás do výcviku přijmeš. Říkala jsi, že si budeš vybírat, v emailu je , že po přihlášení a zaplacení kurzu proběhne osobní konzultace. Ty si budeš vybírat kdy, po té osobní konzultaci nebo už předtím? Jak by to bylo s platbou za výcvik, kdyby jsi nás nepřijala?
  4. Myslím, že jsi zmiňovala, že budeš Magickou proměnu dělat i příští rok. Bude možné se přihlásit i další rok/y a bude pro nás z PSJá 2022 výhodnější cena, i kdybych vstoupila do Magické proměny příští rok či další?
  5. Budeš v MP sdílet i své zkušenosti z podnikání?
  Koukám, že potřebuju řadu ujištění co nabízíš a ohledně peněz ;) :D.

  Moc děkuju, Zuzka :)

 11. Alexandra napsal:

  Ahoj Luci,

  mna by tiez zaujimalo, ze ako sa tam bude postupovat, ked niekto riesi pracovne veci a niekto osobne/ duchovne atd.? Ja napriklad vzdy vidim svoju viziu/ciel aj jednotlive kroky, ktore musim spravit: napr. chcem novu pracu, a viem, ze napriklad je to novy smer, tak viem, kde potrebujem zlepsenie, ake kurzy ,skolenia musim mat , aby som sa dostala blizsie, ako ja vidim tie kvantove kroky, akcie, pred sebou,co musim spravit,aby som dosiahla svoj ciel, je to vhodne teda aj vtomto pripade?
  diky,
  Alexandra

 12. Caroline Pajtlová napsal:

  Ahoj, milá Luci, ráda bych se zeptala na více otázek k mentoringovému programu.
  1. Budou pevně dané termíny setkání naživo nebo bude vše online?
  2. V čem bude Magická proměna jiná než Překóduj Své Já?
  3. Bude součástí programu meditace, rituál, zdrojování se nebo jiná forma sebepéče, nebo už je to brané jako naše „samozřejmost“?
  4. Jakou vizi je potřeba mít a cítit? Je to vize spojená s byznysem, koučováním, prací? Pod pojmem mentoring si právě jako první představím byznys, vydělávání peněz.

  Srdečně děkuji, Caroline.

 13. Kateřina napsal:

  Milá Lucko,
  Přékódovala jsem toho v sobě hodně, každý den si uvědomuji, že se posouvám. Vnímám vděčnost, ža všechny životní dary a je mi báječně, když si uvědomím, že se většinu času cítím na svůj skutečný věk.
  Věřím, že mohu dosáhnout všeho pro co se rozhodnu a je mi jasné, že koučování mi v tom pomůže.
  Jinak bych možná trochu ustrnula ve spokojenosti s tím, kam jsem se do teď dostala a to by bylo škoda. Těším se na další společnou práci. V pracovní části mojí vize je záměr ovlivnit vzdělávání o duševním zdraví na SŠ v ČR. Připravuji na to organizační zázemí v rámci Nadačního fondu.

 14. Hana Dobiášová napsal:

  Ahoj Lucko, Magická proměna mě určitě zaujala. Vzhledem k ceně se na to ale dívám takto: Za 150 tisíc bych si mohla pětkrát dopřát balíček deseti sezení, který jsem měla v době rozvodu u jedné koučky. Tj. veškerý čas a knowhow koučky zaměřený přímo na mě; opravdu hodně mě to posunulo. 10 hodinových sezení u ní = 30 tisíc Kč = 2,5 měsíce každý týden 1 hodina mně na míru, řešení mých emocí, formulování mých cílů a mých akčních kroků. Za 150 tisíc bych si tohle mohla dopřát jednou týdně po dobu více než 1 roku. To mi přijde nesrovnatelné s tím, co se nabízí v Magické proměně. Sice chápu, že člověka obohatí příběhy a náhledy jiných, taky mám moc ráda tvůj přístup a tvé vhledy, obdivuju tvůj životní příběh a vím, že mi tvoje práce hodně dává. A jsou tam ty různé bonusy. Ale zkrátka mi přijde, že za tu cenu nakoupím jinde víc a taky velmi hodnotně. I když se to nedá tak úplně sečíst, podtrhnout a srovnat a i když mi tvůj přístup připadá jedinečný a fakt obohacující.

 15. luciebusova@seznam.cz napsal:

  Ahoj Luci,

  ve webináři ses ptala na důvody, podle kterých se rozhodujeme, zda vstoupíme či nevstoupíme do Magické proměny. Ve mně se to teď trochu mele.

  Jeden hlas ve mně říká – brzdi, budeš rodit, šestinedělí, nové neznámé, strach, abych na sebe tím, že vstoupím nevytvořila velký tlak a nepřepálila se v tak křehkém období, cítím pod tím i trochu vzorec, že jako správná máma bych tady v tom období měla být jen pro své miminko a pro sebe a dbát na to, abychom měli klid, abych pak nestresovala a nebyla naštvaná, že se zrovna nemůžu připojit on-line na mastermind, nevím, jak na tom budu energeticky, abych se nepřečerpala, to už jsem totiž taky v životě párkrát zvládla, atd.. A druhý hlas říká, že jsem teď krásně rozjetá, hodně jsem se posunula, integrovala mnoho svých obsahů, baví mě to, baví mě ten on-line svět a kontakt se ženami s ČR a ze Slovenska a že je to škoda… a vím, že skupina a tvé provázení je pro mě podpůrné prostředí a synerguje to. Je tam i pocit a vzorec, že o něco přijdu, když nepůjdu dál, že nebudu mít okolo sebe podpůrnou skupinu v tématech, na která se potřebuju podívat, a strach, že si neudržím energii a sklouznu dolů..Zároveň v obou těch linkách cítím i hodně limitů, vzorců a strachů.

  Tak jsem teď na vážkách, jestli si počkat na další běh nebo vstoupit a risknout to a pojmout to jako podporu na mé cestě životem v roli maminky a všechno to nějak skloubit. Moje rozhodnutí zraje a zatím nedokážu říct ani tak, ani tak. Jak to cítíš ty jako žena – maminka, která tím vším a různými rozhodnutími také procházela. Mám podporu partnera, ale ten většinou celý den pracuje a rodinu ani jeden, ani druhý v dosahu nemáme, takže většina péče a času s miminkem bude v mých rukou…a chůvu zatím nemám v plánu, ale otevírám se tomu, že se to může všechno proměňovat.

  Díky za odpověď a za to, že jsi. S láskou Lucie

 16. hermina.kk@gmail.com napsal:

  Ahoj Luci, chci jít prostě dál….Jsem v krásném plynutí sama se sebou, s životem, s partnerem, dětmi…..Poprvé v životě, co jsem bojovala a měla pocit, že prohrávám, je to tady. JÁ jsem tady v královně a chci ještě víc a citím, že s tebou to bude jízda, ostatně jako ve všech kurzech:-). Nemám vlastně žádné otázky a věřím, co má být bude, i přes jedinou otázu financí…..Ale co:-). Moc tě jinak zdravím! Veronika

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů