MINI PSYCHOPORADNA

Možná jsi právě v náročné části své životní cesty a hledáš způsob, jak se zklidnit a vrátit k sobě. 

Možná ti došly síly a potřebuješ dočerpat zdroje. Možná se chceš schoulit a vyplakat, nebo si jen srovnat myšlenky. Právě pro tebe vznikl prostor, kde můžeš jen být a nic nemusíš.

Zvu tě na místo, kde můžeš...

uvolnit své tělo a mysl, načerpat síly a najít podporu mou i tvou.

Chci dostávat další tipy na práci se strachem, sebeláskou a myslí. Beru na vědomí, že mé osobní údaje jsou zpracovány podle těchto zásad zpracování osobních údajů.

Už registraci mám...

Co najdeš po přihlášení v členské sekci

Záznamy živých meditací, které vedu pravidelně na Instagramu jsou uložené právě zde. Můžeš se tak opakovaně nechat provázet, léčit se a rozvíjet. 

Najdeš zde také mnoho odpovědí na otázky k osobnímu rozvoji. Uchovávám tu totiž také záznamy Mini psychoporaden.

Obsah rozšiřuji o každé živé vysílání.

Meditace

Záznamy živých provázení 

Mini psychoporadna 

Záznamy živých odpovědí na vaše otázky

Stojí to něco? 

ano, i ne...

K veškerému obsahu dostaneš svobodný přístup zdarma. Přeji si, abys vše využil/a naplno, nabrala si plnými hrstmi, napojila sebe a svou duši. A teprve následně na to se rozhodni, jakou finanční částkou mou činnost podpoříš. Ať odpovídá přínosu, jaký pro tebe Jeskyně má.

Pokud jsi v situaci, že finančně přispět nemůžeš, nic se neděje. Nezapomeň však ve stejné míře, ve které se cítíš obdarován/a, posloužit jiným lidem, zvířatům a Zemi. Zkrátka neber mou energii a čas jako samozřejmost, ale když si vezmeš, tak nezapomeň dát. 

Pokud chceš být mým sponzorem, daruj kolik chceš, strop neexistuje.

Podporu zasílej na: 

  • Posíláš z účtu v ČR: 2042320028/3030
  • Posíláš z účtu v zahraničí: AirBank, Lucie Kolaříková, BIC/SWIFT: AIRACZPP, IBAN: CZ3430300000002042320028áznamy živých provázení 

Kdo tě bude Mini psychoporadnou a meditacemi provázet? 

Lucie Kolaříková

Jsem psycholožka, cestovatelka, máma, žena...

Celý svůj dospělý život pracuji s lidmi a pomáhám jim na cestě osobního růstu. Věnuji se hlavně tématům sebelásky, léčení strachu, zklidnění mysli. Hledám ty nejlepší způsoby, jak podpořit druhé a zároveň neztratit sebe. V současnosti mi dělá velikou radost využívat sociální sítě jako místo, kde můžu snadno a rychle podpořit spoustu lidí a odpovědět na jejich palčivé otázky. Jeskyně je místem, kde sdružuji všechna vysílání, která jsem započala 31.3., v době Koronaviru.

Pokud chcete jít v osobním rozvoji do hloubky, najdete u mě řadu on-line programů k sebelásce, strachu, klidné mysli, a také semináře, které pořádám několikrát do roka. Možná by vás zajímala má kniha - Učebnice sebelásky.