Společnost Lucie Kolaříková

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

OBCHODNÍ A MARKETINGOVÁ SPECIALISTKA

Hledáme kolegyni, která bude zpracovávat obchodní a marketingové strategie k propagaci naší značky během celého roku.

Časová investice: 40 hodin týdně

Forma spolupráce: ŽL nebo dohoda

Výsledkem Vaší práce bude růst povědomí o značce Lucie Kolaříková, upevňování její pozice na trhu, zákaznické loajality a zvyšování prodejů.

Firma Lucie Kolaříková, vytváří transformační on-line programy pro ženy, se zaměřením na psychologii. Firma má dobré jméno, obsáhlou e-mailovou databázi a významnou sledovanost na sociálních sítích. Má na trhu stabilní pozici již od roku 2012.

Základní náplň práce:

  • Vypracování obchodních a marketingových strategií a dosažitelných cílů k šíření značky po celý rok
  • Vedení a realizace on-line prodejních kampaní. Jedná se o prodej odborných a vysoce motivačních on-line kurzů a výcviků pro ženy z oblasti psychologie.
  • Koordinace obchodně-marketingového týmu a spolupráce s externími agenturami

V detailu budete:

  • Vypracovávat obchodní a marketingové strategie a dosažitelné cíle
  • Navrhovat řešení, která povedou k dosažení cílů
  • Řídit prodejní kampaně on-line produktů
  • Odpovídat za naplňování obchodních cílů
  • Spolupracovat s vlastním týmem a externími agenturami
  • Provádět průzkum trhu, sledovat podobné projekty (v Čechách i zahraniční), a na základě získaných informací vytvářet vlastní strategie marketingu a obchodu, firemní komunikace, propagace a nových způsobů získávání zákazníků.
  • Přinášet nové nápady propagace firmy směrem k zákazníkům a partnerům

Předpoklady:

  • Praxe a doložitelné výsledky z předchozí práce.
  • Zkušenosti ze světa online či offline marketingu - propagace produktu, služby, nebo společnosti
  • Zkušenosti z prostředí on-line psychologických kurzů výhodou
  • Schopnost vyhodnocovat a optimalizovat kampaně, navrhovat nové, automatizovat procesy, testování
  • Práce s daty, jejich vyhodnocování a reporty
  • Chuť a schopnost učit se novým věcem
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Týmovost, flexibilita, otevřenost, proaktivita
  • Analytické a kreativní myšlení, selský rozum

Pracujeme s uživatelsky přátelskými softwary a aplikacemi:

Mioweb, Wordpress, Smart Emailing, Support Box, Fapi, Canva, iMovie/Finalcut, Envato, Smart Look, Zoom, Skype, Freelo, Telegram, apod.

Jak to probíhá?

  • Práce na dálku - home office.
  • Vlastní organizace času.
  • Každý pracovní den dostupnost pro komunikaci s týmem.
  • Vlastníte počítač, mobil a dobrou wifi.

Odměna:

  • Fixní odměna dle dohody
  • Možnost růstu v rámci firmy
  • Volný přístup k vysoce ceněným on-line programům.

Jak postupovat, pokud máte o pozici zájem?

1. Napište krátké CV, především pracovní zkušenosti především pracovní zkušenosti v oblasti obchodu a marketingu, s jakými kampaněmi máte zkušenosti a jaké máte ambice do budoucna.

2. Natočte 2 minutové video a uložte na YouTube ve kterém se osobně představíte - proč právě vy a proč právě k nám.

Obojí pošlete na email podpora@luciekolarikova.cz s předmětem SPOLUPRÁCE - MARKETING.

Výběru kolegů věnujeme mnoho pozornosti a energie, hlaste se proto pouze v případě vážného zájmu!

ASISTENT/KA - FRONT OFFICE

Hledáme spolehlivou asistentku s reprezentativním vystupováním, která bude aktivně spolupracovat s back office.

HLAVNÍ ASISTENTKA - FRONT OFFICE

Hledáme spolehlivou asistentku s reprezentativním vystupováním do firmy psycholožky Lucie Kolaříkové, která vytváří transformační on-line programy pro ženy, se zaměřením na psychologii. Firma má dobré jméno, obsáhlou e-mailovou databázi a významnou sledovanost na sociálních sítích. Má na trhu stabilní pozici již od roku 2012.

K back office asistentce na 20 hodin týdně hledáme kolegyni do front office na 40 hodin týdně.

Hlavní náplň práce:

  • Podpůrná, administrativní a organizační činnost všeho druhu, správa systémů s cílem podpořit hladký chod firmy.
  • Komunikace se zákazníky i partnery a klientská podpora.
  • Přímá asistence majitelce Lucii Kolaříkové.

Příklady konkrétních činností:

  • Tvorba pravidelných e-mailů do databáze (práce v aplikaci SmartEmailing)
  • Občasné vkládání souborů na webové stránky (na platformě Mioweb a Wordpress)
  • Přepisy videí a jednoduché úpravy videí (iMovie nebo podpobné aplikace)
  • Držení termínů a jejich zpětná kontrola v rámci projektu pro celý tým (aplikace Freelo)
  • Telefonická a e-mailová komunikace s klientkami
  • Občasné vkládání obsahu na sociální sitě Facebook a YouTube
  • Zajištění hladkého chodu on-line vysílání (aplikace Zoom, Facebook a Instagram)
  • Organizace konferencí, seminářů a živých akcí, zajištění prostor
    apod.

  • Schopnost práce s textem, gramatikou, napsat základní informativní e-mail
  • Motivace zefektivňovat a zlepšovat procesy pro sebe i celý tým
  • Samostatnost a zodpovědný přístup, proaktivita
  • Základní přehled v našich produktech a on-line programech, zájem o psychologii a osobní rozvoj
  • Smysl pro strukturu a řád, systematický přístup
  • Dobrá čeština, angličtina výhodou, příjemné vystupování, komunikativnost.
  • Znalost / rychlé zaučení do aplikací a aktivní práce s nimi
  • Základní znalosti a zkušenosti / rychlé zaučení se sociálními sítěmi Facebook, YouTube, Instagram

Pracujeme s uživatelsky příjemnými softwary a aplikacemi

Mioweb, Wordpress, Smart Emailing, Support Box, Fapi, Canva, iMovie/Finalcut, Envato, Smart Look, Zoom, Skype, Freelo, Telegram, Zencastr apod.

  • Každý den dostupnost  pro komunikaci s týmem.

Odměna

1. Napište krátké CV, především pracovní zkušenosti z oblasti asistence a jaké jsou vaše ambice do budoucna.

Obojí pošlete na email podpora@luciekolarikova.cz s předmětem SPOLUPRÁCE - ASISTENTKA.