O MNĚ

...a mém týmu

Ve svém životě se věnuji hlavně sebelásce, která se jeví být mým posláním. Když ji poctivě žiji a upřímně sdílím, obvykle to vzbudí pozornost a motivaci (takové nastavení chci taky!). Také se mi díky ní daří dělat dobrou práci, být zdravá, žít v hojnosti, pěstovat láskyplné vztahy a celkově mám pocit, že můj život dává větší smysl, než když se odsuzuji a psychicky deptám.

Jinak řečeno, jsem žena, která volí z dvou životních variant - "chudoba, nemoc a špatná nálada", nebo "bohatství, zdraví a radost" - tu druhou. Díky sebelásce.

  • Jsem introvert a mám ráda samotu buď sama, nebo s milovaným člověkem.
  • Jsem skromná, plně mi stačí to nejlepší.
  • Jsem nadšená cestovatelka do vzdálených zemí.
  • Jsem průzkumnice lidské bytosti. Jsem stále trochu dítě.
  • Jsem emočně spíš vyrovnaná.
  • Jsem ráda ve svých rolích, například "seriózní psycholožka" mě velmi baví.
  • Jsem vhodnou průvodkyní pro všechny, kdo skutečně hledají sami sebe a cestu své duše...

Svou práci dělám proto, že si přeji, abychom jako společnost žili naplno, sebevědomě, chovali se jako vědomí tvůrci vlastních životů... Abychom zodpovědně odkládali vše, co brání naší živosti, svobodě a lidství. Chtěla bych aby na území naší republiky chodilo stále více lidí s narovnanými zády a narovnaným vztahem k sobě sama. A mám pocit, že k tomu můžu přispět.

Má kvalifikace pro práci s lidmi

Vystudovala jsem interkulturní, manažerskou a klinickou psychologii na univerzitě v Regensburgu. Na toto studium jsem navázala výcviky a kurzy zaměřenými na transakční analýzu, neurolingvistické programování (NLP), koučování, systemické konstelace, spirituální inteligenci, alchymii čaker, ženský sebe rozvoj, apod. Tento průběžný sebe rozvoj mě baví a neustále také zkvalitňuje mou práci s vámi.

SE MNOU NADŠENĚ SPOLUPRACUJÍ A SPOLUTVOŘÍ

MARKÉTA DANIŠOVÁ
MARKÉTA DANIŠOVÁ

Jsem ženou jednoho muže a mámou dvou úžasných dcer, od kterých se každý den učím něco nového.

Mé tři kočky mi laskavě svolily poskytovat jim přístřeší a jídlo (že bych byla jejich majitelkou, o tom nemůže být ani řeč :))

Moc ráda maluju, čtu, chodím do sauny a vařím. Jsem rychlá a mám ráda, když to kolem mě odsejpá.

Mým životním posláním je hledat příležitosti a zdroje a spojovat je s lidmi.

Vášnivě ráda organizuju semináře, přednášky a setkáte se mnou na živých akcích.

V e-mailech, po telefonu i živě nabízím hromadu péče, pochopení a postarám se o vás tak, aby vám s námi bylo hezky ❤️

www.marketadanisova.cz

JANA VLACHOVÁ
JANA VLACHOVÁ

Ti, co mě znají, vědí, že se ve mě mísí dvě části. Na jednu stranu jsem tak citlivka, empatická, naslouchájící a chápající. Na druhě druhé jsem taky kriticky uvažující technik, který vyhledvává ověřené podklady a data k tomu, aby se mohl správně rozhodnout. Tenhle mix mi dává schopnost propojovat lidi a technologie.

Baví mě osobní rozvoj, tanec a neustálé učení se nových věcí z marketingu, webového designu a dalších technologií.

Předminulý rok jsem si splnila svůj sen o cestování a dobrodružství tím, že jsem vydala sama na 3 týdny vlakem po Evropě. Pokud vás zajímá víc, záznam mé cesty a zážitků najdete na Facebooku. Od minulého roku jsem se pustila do dalšího dobrodružství, a tím je práce na volné noze. 🙂

www.janavlachova.cz