POUŠTÍM NĚCO DOBRÉHO...

abych udělala prostor

Mé srdcové produkty můžete získat už jen do konce roku 2021!

Srdečně vás zdravím, poslední etapa mého profesního života, započatá v roce 2016, se právě blíží ke konci. Vytvořila jsem v tomto plodném období kvalitní terapeutické a osobně rozvojové programy a meditace, které učinily šťastnými 12 000 sledujících. Teď ale nastává čas se s nimi za několik týdnů definitivně rozloučit, a uvolnit do roku 2022 prostor a energii pro úžasně silné a svěží novinky. Budou zrcadlit mou osobní cestu a pro vás budou obrovským přínosem.

Už jen do 31. prosince 2021 umožňuji zakoupení mých současných produktů - každý z nich s transformačním obsahem a silným příběhem na pozadí. Dopřejte si je třeba na Vánoce!

AUDIOLÉK PRO ŽENSKOU DUŠI

Čtyři audio nahrávky pro každodenní podporu zdravé sebelásky. Terapeutický účinek je zaručen, stačí jen vaše JASNÉ ROZHODNUTÍ zatočit se svým ne-laskavým nastavením vůči sobě.

HODNOTA PRODUKTU:

1 390

CENA DO KONCE ROKU 2021:

490 Kč

Do CD Sebeláska jsem otiskla touhu po bezpodmínečné lásce z období mého dospívání. Nádherná slova ujištění a plného přijetí, která jsem toužila slýchat, abych jako dospělá žena odvážně vykročila do života. Tenkrát jsem je nedostala. Ale dala jsem je darem sama sobě a ostatním ženám jako dospělá žena ve formě audio nahrávek. CD Sebeláska otevře stavidla zadržovaných emocí ženám ve věku 15 - 100 let, přinese úlevnou očistu a procitnutí do světa, kdy se cítíte konečně v pořádku. 

AUDIOSET 22 TERAPEUTICKÝCH AUDIO NAHRÁVEK

Buďte sami sobě terapeutem! Projděte díky nahrávkám pod svým vlastním vedením výraznou proměnou v 5 životních oblastech. Strach - Sebevědomí & Sebeláska, Vnitřní dítě - Vztah k tělu - Spiritualita.

HODNOTA PRODUKTU:

4 995

CENA DO KONCE ROKU 2021:

1 995 Kč

Když jsem vyslala do světa knihu Učebnice sebelásky, okamžitě přicházely dotazy, jestli meditace v knize někdy nahraju. A tak jsem se zanořila do nahrávání těchto povznášejících textů, až jsem zjistila, že jich nebude 10 jako v knize, ale celých 22 a z audisetu se rázem stal samostatný terapeutický nástroj. Popustila jsem uzdu své fantazii a vznikla celá škála nahrávek - motivačních a povzbudivých; meditačních, které zvou k zanoření a nahrávky provázející ověřenými terapeutickými postupy jako metoda dvou židlí z Gestaltterapie, nebo metoda The Work od Byron Katie. Audioset vás může provázet několik let.

ON-LINE PROGRAM, SE KTERÝM SE STRACH STANE VAŠÍM SPOJENCEM 

Pochopte stres a strach, naučte se je zpracovávat a nechte se jimi vést. 10 vzdělávacích videí a 4 transformační audio nahrávky jsou terapeutickými průvodci na vaší cestě "odstrachování", změny vnitřního nastavení i vnější reality. Od úspěchu vás dělí jen vaše ROZHODNUTÍ zatočit se svými problémy

HODNOTA PRODUKTU:

nevyčísletelná, neboť mi program přinesl uzdravení

CENA DO KONCE ROKU 2021:

1 290 Kč

Základy tohoto programu vznikaly před 20 lety po nocích, když mě bez varování přepadaly panické ataky a hledala jsem z nich cestu ven. Trvalo mi dlouho, než jsem pochopila, že nejsem obětí svých strachů, ale jejich tvůrkyní - svým vnitřním nastavením, požadavky a nelaskavostí k sobě. Pochopit skutečně svůj strach a jeho poselství se stalo mým soukromým objevem desetiletí. Nemusíte hledat a tápat jako já, všechny potřebné informace jsou ve srozumitelných videích a nahrávkách. Obsah hravě stačí i na vaše stresy a strachy, 

VSTUPTE DO SVÉHO KRÁLOVSKÉHO JÁ A TVOŘTE MOUDŘE KROK ZA KROKEM 

Tvořte si moudré a splnitelné záměry do nového roku a rozvíjejte své královské já. V tomto produktu získáte silnou meditační nahrávku k posílení vnitřního krále a královny a důležité praktické tipy a nástroje k vnitřním změnám, tvoření bez tlaku a úspěšně. VSTUPTE DO SVÉ SÍLY a PLŇTE SI SVÉ SNY.

HODNOTA PRODUKTU:

990

CENA DO KONCE ROKU 2021:

365 Kč

Tvoření svého života mě vždycky bavilo, hlavně ta část, kdy nejen aktivně tvořím, ale také se domlouvám se životem a učím se vidět své lekce, když se mi přání neplní. V návodech na tvorbu záměrů jsem obvykle dostala informaci "co chceš, dostaneš, když si to pořádně přeješ", a postrádala jsem tu část o vnitřní moudrosti, trpělivosti, ochotě důvěřovat životu a klidně si na to dobré počkat. A tak jsem během jednoho předsilvestrovského odpoledne na sklonku roku 2018 tyto informace sestavila a propojila s transformační a povznášející nahrávkou k posílení královského já. Tvořme, ale ne jako děti, které chtějí všechno, 

K TRANSFORMACI TVÉHO MATEŘSKÉHO SEBEVĚDOMÍ

Objevte prazákladní mateřské sebevědomí zakódované ve vaší DNA. Každá žena v hloubi duše VÍ, jak být skvělou mámou a může se s tímto pokladem spojit. Intuitivně navržená a slovem i hudbou propracovaná nahrávka vás povede k celotělovému prožitku mateřského sebevědomí a dotkne se vás hluboko ve vašem nitru.

Rozhodněte se po změnu a nechte nahrávku být vaší terapeutickou průvodkyní.

HODNOTA PRODUKTU:

798

CENA DO KONCE ROKU 2021:

290 Kč

První verze této meditace Jsem dobrá máma vznikla mnoho let předtím, než jsem se stala mámou. Vytvořila jsem ji spontánně pro svou klientku, čerstvou maminku, která se potýkala s propady svého sebevědomí a sebedůvěry v roli mámy a moc jí tenkrát pomohla. Když jsem já sama byla čerstvou maminkou a zažívala podobné pocity a strachy, "náhodně" jsem tuto meditaci našla při čištění počítače. A pomohla výrazně i mně. A tak jsem hned domluvila termín v nahrávacím studiu a profesionální nahrávka pro maminky byla do dvou týdnů na světě. Nechť podpoří všechny mámy nezávisle na věku a počtu dětí.

ZÍSKEJTE BALÍČEK VŠECH PĚTI PRODUKTŮ NAVÍC SE SLEVOU 990 Kč

CENA PRODUKTŮ JEDNOTLIVĚ: 4 430 Kč

CENA PRODUKTŮ JEDNOTLIVĚ: 

4 430 Kč

CENA BALÍČKU 5 PRODUKTŮ: 3 440 Kč

CHCETE KOUPIT NĚKTERÝ Z PRODUKTŮ JAKO

Napište na email seminare@luciekolarikova.cz a vytvoříme vám poukázku na míru pro obdarovaného.