V roce 2020

KRALUJ SVÉMU ŽIVOTU

On-line program pro moudré tvoření

Zhlédni úvodem krátké video. ↓↓↓

Chceš dostat konkrétní tipy a pomůcky k moudrému tvoření?

PROGRAMEM ZÍSKÁŠ:


  • Tipy, jak tvořit jako král/královna - od přání, přes cíle a realizaci až po rozvoj charakteru.
  • Praktické tipy a nástroje, jak měnit své vnitřní klima a moudře tvořit.
  • Informace co, kdy a jak si přát, aby se tvorba dařila.
  • Účinnou poslechovou meditaci + návod k rozvoji pravého sebevědomí - královského já.
  • Větší důvěru v sebe, přírodu a život.

Staň se pravým tvůrcem svého štěstí.

Letos se díky tobě zklidnilo mé rozjančené ego a tvořím opravdu jako královna. Moje klidná sebedůvěra mě provází už od ledna 2019, kdy jsem vstoupila do programu. Děkuji ti, že jsi mě přiměla zůstat u sebe a tvořit z místa síly a vnitřního klidu.
Katka-Marieúčastníce programu
Právě jsem si poslechla program "Kraluj svému životu". Jsem vybíravá, co se týká online programů. Tenhle jsem si vybrala tak nějak spontánně. Měla jsem pocit, že ho potřebuju, i přesto, nebo právě proto, že jsem v procesu tvoření už nekolik let a řekla bych, že se mi daří. A jsem tak ráda, že jsem se poslechla.

Lucko díky za ten jasný a výstižný celkový obraz. Dnes mi docvaklo pár detailů a u některých tvých pasáží jsem měla husí kůži - neklamné znamení toho, že toto je přesně pro mě. Jsi autentická a opravdová. Je cítit, že mluvíš ze svých zkušeností a dokážeš vyzdvihnout a propojit to opravdu důležité. Moc díky za tento program a přeju všem, ať je letošní rok opravdu tvořivě zázračný.
Pavlaúčastníce programu
Milá Lucie, právě jsem zhlédla dvě úvodní videa Vašeho online programu a musím Vám hned poděkovat, protože jste jako vždy tak laskavá a uklidňující a pomáháte mi přijmout věci, jak jsou, a sebe samou, netlačit na sebe. Miluju Váš realistický přístup a schopnost informace podat věcně a přehledně (a přitom jemně a laskavě). A inspirace vlastním příběhem.

Už samotná videa mi přinesla jasnost a povzbudila mě ke klidu a trpělivosti (ano, zřejmě krátkodobou, prostě bez meditace to nejde, vím). Děkuju, děkuju, děkuju.
Keyraúčastnice programu

Utvářej život, kterému tvá duše řekne ANO.

PROGRAM OBSAHUJE:


  • Poslechovou meditaci Setkání s králem a královnou"
    (Meditace je součástí audiosetu Pro klid v duši a online Školy sebelásky)
  • Tři videa k podpoře tvého tvoření
  • osobní, ověřené tipy k úspěšnému tvoření

INVESTICÍ JE:

1 koruna denně po celý rok 2020

366 Kč / 14,35 €

včetně DPH

Jsem Lucie Kolaříková, průvodkyně sebeláskou.

Programem "Kraluj svému životu" chci podpořit vaši sebedůvěru, prosperitu a trvalé životní štěstí. Navazuji tím na semináře "Tvořím svůj život", které jsem v minulosti vedla.

 

Nejvíce si mě lidé spojují se sebeláskou. Napsala jsem Učebnici sebelásky a od 2012 otevírám každoročně jeden běh Školy sebelásky. Vedu živé semináře, tvořím online programy a audio meditace také k léčení vnitřního dítětezklidnění mysli.

 

Žila jsem 11 let v Německu, kde jsem vystudovala jednooborovou psychologii. Na to jsem navázala výcviky terapie a koučinku. Od roku 2002 jsem průvodkyní osobního rozvoje a sama osobním rozvojem procházím už přes 20 let. Mám tříletou dceru, se kterou žiji střídavě v Čechách a na Bali.

Ahoj Lucinko, jen Ti chci dát vědět, že jsem včera pouštěla videa o Kralování a navštívila Království a je to úžasné ) v záplavě novoročních informací je Tvé tvoření pro mě to pravé a dovnitř směřované. DĚKUJU a posílám objetí.
Lenkaúčastníce programu
Milá Luci, děkuji ti za nasměrování do nového roku. Pracuji s vizemi už řadu let a tvůj program mi dodal informace, které mé vizualizace dobře uzemňují, tříbí zrno od plev a dodávají vnitřní klid a sílu.
Žanetaúčastnice programu