V roce 2019

Kraluj svému životu

Online program pro moudré tvoření

 

Pojď si pro konkrétní tipy a pomůcky k moudrému tvoření

Programem získáš

  • tipy, jak tvořit jako král/královna - od přání, přes cíle a realizaci až po rozvoj charakteru
  • praktické tipy a nástroje, jak měnit své vnitřní klima a moudře tvořit
  • informace co, kdy a jak si přát, aby se tvorba dařila
  • účinnou poslechovou meditaci + návod k rozvoji pravého sebevědomí - královského já
  • větší důvěru v sebe, přírodu a život

Staň se pravým tvůrcem svého štěstí.

Ahoj Lucinko, jen Ti chci dát vědět, že jsem včera pouštěla videa o Kralování a navštívila Království a je to úžasné ) v záplavě novoročních informací je Tvé tvoření pro mě to pravé a dovnitř směřované. DĚKUJU a posílám objetí.

Lenka

Právě jsem si poslechla program "Kraluj svému životu". Jsem vybíravá, co se týká online programů. Tenhle jsem si vybrala tak nějak spontánně. Měla jsem pocit, že ho potřebuju, i přesto, nebo právě proto, že jsem v procesu tvoření už nekolik let a řekla bych, že se mi daří. A jsem tak ráda, že jsem se poslechla. Lucko díky za ten jasný a výstižný celkový obraz. Dnes mi docvaklo pár detailů a u některých tvých pasáží jsem měla husí kůži - neklamné znamení toho, že toto je přesně pro mě Jsi autentická a opravdová. Je cítit, že mluvíš ze svých zkušeností a dokážeš vyzdvihnout a propojit to opravdu důležité. Moc díky za tento program a přeju všem, ať je letošní rok opravdu tvořivě zázračný.

Pavla

Milá Lucie, právě jsem zhlédla dvě úvodní videa Vašeho online programu a musím Vám hned poděkovat, protože jste jako vždy tak laskavá a uklidňující a pomáháte mi přijmout věci, jak jsou, a sebe samou, netlačit na sebe. Miluju Váš realistický přístup a schopnost informace podat věcně a přehledně (a přitom jemně a laskavě). A inspirace vlastním příběhem. Už samotná videa mi přinesla jasnost a povzbudila mě ke klidu a trpělivosti (ano, zřejmě krátkodobou, prostě bez meditace to nejde, vím). Děkuju, děkuju, děkuju.

Keyra

Program obsahuje

  • Poslechovou meditaci "Setkání s králem a královnou"
    (meditace je součástí audiosetu Pro klid v duši a online Školy sebelásky)
  • Tři videa k podpoře tvého tvoření
  • osobní, ověřené tipy k úspěšnému tvoření

Investicí je

1 koruna denně po celý rok 2019

365 Kč vč. DPH

O autorce

Jsem Lucie Kolaříková a projektem Kraluj svému životu chci podpořit vaši prosperitu a trvalé životní štěstí. Navazuji tímto na své minulé semináře o vnitřním tvůrci. 

Známější je má tvorba k sebelásce. Letos se stala kniha Učebnice sebelásky pětinásobným bestsellerem (50 000 prodaných výtisků).

Žila jsem 11 let v Německu. Na studium psychologie v SRN (zakončeno 2004) jsem navázala certifikovanými výcviky terapie a koučinku. Od roku 2002 provázím skupiny a jednotlivce osobním rozvojem.

Pro vnitřní pohodu mi připadají nejdůležitější láska, humor a nadhled.