Online program

PŘIJÍMÁM SVŮJ STRACH

...udělejte ze svého strachu přítele

 • Máte často problém se rozhodnout, protože se bojíte, že se rozhodnete špatně?
 • Promítá se vám v hlavě jeden katastrofický scénář za druhým?
 • Unavuje vás vaše touha po dokonalosti?

Rádi byste zvolnili a nechali věci
jednoduše BÝT?

Chcete se konečně uvolnit... na těle i na duši?

Obavy, úzkost, nejistota a strach jsou “strašáky” dnešní doby.

Pobývat v těchto stavech nám však nepřináší zdraví a naše životní výzvy to neřeší, 

tak proč je v sobě udržovat?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Lidé si téměř nikdy ve vztahu ke strachu nepokládají tyto otázky:

Jak využít přítomnosti strachu?
Jak svůj strach pochopit?
Jak se se strachem spřátelit?

Přitom právě přijímání strachu je základním krokem k uvolnění!

Můj životní příběh...

... byl plný strachu a stále je. Dříve jsem běžně trpěla úzkostmi, nespavostí ze stresu, častými obavami o budoucnost, jestli jsem jednala správně, řekla to či ono dobře…

Ve věku 22-24 let vše vyvrcholilo v masivní panické ataky, které mě přinutily k radikální změně v zacházení se sebou a svými strachy. Má obvodní lékařka mi odmítla předepsat prášky a řekla mi, ať se dám vnitřně dohromady. Bylo to extrémně náročné období, ale dohromady jsem se dala.

Co mě každodenní syrová přítomnost strachu naučila, je pro mě dodnes jedno z největších životních poznání!

Můj “nepřítel” se proměnil v cenného učitele a má slabost v silnou stránku. Strach mám v životě i nadále, ale jako podporovatele mé otevřenosti a zvědavosti.

Ahoj Lucie, vyzkoušela jsem tvou metodu přijetí strachu. Beru už dva roky antidepresiva a zažívám stavy silné úzkosti. Snažím se ale antidepresiva vysadit, a když to na mě přišlo, tak jsem vyzkoušela tvou metodu. A ten strach po chvíli opravdu zmizel! Trápí mě to celý život a nikdy bych nevěřila, že se účinek dostaví, když strach bezvýhradně přijmu. Jsi pro mě velkou oporou a inspirací a díky za tvůj pozitivní přístup.
Lucka S.Tvoje věrná fanynka
Milá Luci, je zajímavé, že po setkání se strachem se zmenšily moje katastrofické scénáře v hlavě. Nevím proč, ale zabralo to. Mám mnohem menší strach ze strachu, který by zase mohl přijít, i ze svých myšlenek. Je to zajímavé a nečekané, hlava mi to nebere, but I LIKE IT! Moc ti děkuji, jsem ráda, že jsou lidé, jako ty.
Katka25 let

Věřím, že strach je jen jedna z výzev, kterou můžeme zvládnout. 

Věřím, že naší přirozeností je cítit uvolnění a klid a vyvíjet smysluplné aktivity, namísto nesmyslné a destruktivní aktivity v našem nitru, která nás navenek brzdí.

Vím, jak v sobě přirozenost klidu nastolit.

Pojď a začni i Ty přijímat svůj strach...

Cena programu

1 290 Kč

Cena je včetně DPH

Co všechno v programu získáte?

 • Úvodní video ve kterém se dozvíte můj příběh
  a především cenné informace o svém strachu. Uvědomíte si, že strach je vaše přirozená součást, která tu vždy byla, je a bude.
 • 11 videí v přednáškové části a mnoho praktických informací o strachu
  Videa obsahují také tipy a metody, které můžete využívat ve svém každodenním životě. Videa v celkové délce 180 minut.
 • 4 audio nahrávky na léčení strachu
  z nového audio setu Pro klid v duši. Tyto audio nahrávky vás naučí odevzdávat se proudu života, vzdávat se zbytečné kontroly a napětí. Podpoří vás v prohloubení vnitřního klidu, ve fyzickém a psychickém uvolnění.
 • Osobní tipy a doporučení k audio nahrávkám
  Každá nahrávka je doplněna o osobní doporučení, tipy a zkušenosti, které vás v meditaci budou provázet.
 • Přístup k videím a meditacím ihned
  Videa i audio nahrávky jsou uloženy v členské sekci na webu. Nahrávky je možné zde poslouchat nebo si je stáhnout ve formátu mp3 do svého počítače. Přístupy do členské sekce vám přijdou ihned po zaplacení objednávky do vaší emailové schránky.
 • Doživotní přístup do programu
  Přístup není omezený časem, ale zůstává vám napořád. Máte tak možnost se ke všem nahrávkám a informacím stále vracet a opakovaně je využívat.

Program vám přinese mnoho inspirace, rad a návodů o tom,
jaký postoj ke strachu vám prospěje. 

A jaká jsou témata videí?

10 video-záznamů s praktickými tipy, návody a vhledy, pro odstrachování vašeho života

 • Rozhodování
  Jak, proč se rozhodujete? Jaká očekávání na svá rozhodnutí nabalíte? Kde děláte v rozhodování zásadní chybu, že jste pak pod nečekaným tlakem? Jak rozšířit svůj horizont a vnímat rozhodování jako radost a příležitost? Jak se uvolněně učit z neúspěchů?
 • Pozornost
  Jak nedisciplinovaná mysl vytváří stres = živnou půdu pro strach? Kam vám zbytečně teče hromada energie a pozornosti? Čemu se vyplácí dát pozornost a díky tomu růst? Jaký jednoduchý princip vám to pomůže rozlišit?
 • Přístup k sobě a k světu
  Čím v sobě živíte klid, lásku, naději a odvahu? Čím si naopak vrážíte dýku do zad, nebo na sebe vyvíjíte nepřiměřený tlak? Jaké symboly si vrýt do paměti, abyste k sobě přistupoval/a vždy s laskavostí a důvěrou.
 • Láska a strach
  Jaké energetické rozložení v sobě nosíte? Jakého vlka v sobě živíte - vlka lásky nebo vlka strachu? Co to znamená v širších souvislostech vašeho života?
 • Vnitřní poháněče - 5 přednášek
  Které hodnoty jste převzali, abyste se stal/a dobrým člověkem? Co jste ochotni udělat, abyste se cítili hodni lásky? Jaké poháněče vás na jednu stranu šlechtí, ale na druhou ničí a jak jejich destrukci oslabit?
Seminář byl inspirativní, poučný a také uklidňující. Vím, že když se mi podaří řídit se nástroji, které nám Lucinka předložila, nebudu mít strach z budoucnosti a z nedostatku lásky.
Evaúčastnice živého semináře
Lucčin náhled na strach mi pomohl uvědomit si, že ke mně patří a můžu ho mít ráda. Po setkání se strachem mi bylo líto, že jsem ho tak dlouho odmítala, protože jsem zjistila, že mi nechtěl nic udělat. Mít ráda svůj strach je překvapivě příjemná zkušenost. Srdečné díky!
Veronika37 let

Co vám přinesou meditační nahrávky...

k přijetí potenciálu strachu, k jeho pouštění a celkovému uvolnění těla a mysli

 • Úvodní promluva k duši
  Léčení strachu
 • Setkání se strachem
  Naučte se naslouchat strachu, uvolnit se v jeho společnosti, pochopit jeho poselství pro vás a zasmát se jeho drsnému humoru. Dovolte mu, aby byl vaším společníkem a on vás provede všemi potřebnými změnami v životě.
 • Pouštění
  Pustit svou kontrolu, názory, marné snahy, škodlivé postoje a emoce - to je cesta k naprostému štěstí. Uvolnit se do řeky lásky a světla a nechat se s důvěrou unášet na vlnách života je všeproměňující zkušenost.
 • Uvolnění se do strachu
  Když je strach tak silný, že se všechno v těle i mysli sevře, bývá nejúčinnější se uprostřed toho plně uvolnit, otevřít a zažít, že vám strach nic zlého neudělá. Strach ze strachu je totiž horší než strach sám.
Nedávno jsem si koupila online program Přijímám svůj strach a na podzim jsem již navštívila večer ke strachu v Brně. Lucie mi moc pomohla pochopit, že je to v mé hlavě, a že se to můžu naučit jinak. Od té doby se mi opravdu ulevilo. Nedám dopustit na krásné meditační nahrávky a relaxaci s Lucčiným hlasem. Její práce je neotřelá a pozitivní, zase k ní zajdu.
Magda
Milá Lucie, chtěla bych Vám opravdu ze srdce poděkovat za program "přijímám svůj strach". Téma strachu se mě také velice dotýká a už pár let přemýšlím, proč se ve mně zčista jasna objevil (spolu s nepříjemnými zažívacími potížemi). Navštívila jsem už hodně léčitelů, terapeutů, ale žádný z nich mi nepomohl, nic mi nevysvětlil. Díky Vám, konečně vím, pochopila jsem, že se svého strachu nemusím bát. Opravdu moc děkuju!
Lenka

O čem je program Příjímám svůj strach?

Program vám přinese mnoho inspirace, rad a návodů o tom,
jaký postoj ke strachu vám prospěje. 

 • o přínosech přátelského a zvědavého postoje ke strachu
 • o “smyčkách” v naší mysli, kterými strach podporujeme a zvětšujeme
 • o tom, co přestat prakticky dělat, abychom se více uvolnili
 • o tom, co začít prakticky dělat, abychom se více uvolnili
 • o pouštění kontroly, o odevzdání se důvěře a lásce a o zodpovědnosti k sobě
 • o mnohém dalším…

Nenechte svůj strach narůst do takových rozměrů, že začnete zacházet špatně s ním i se sebou! Pokud se to již děje, hledejte cestu k přijetí a uvolnění, nepřistupujte však k jeho potlačení, utlumení a zničení!

Jak online program vypadá?

Po zaplacení objednávky vám budou automaticky vygenerovány přihlašovací údaje do online členské sekce, kam se jednoduše dostanete vyplněním formuláře na přihlašovací stránce.

Po přihlášení vás uvítá nástěnka, kde si můžete pustit úvodní video a kde uvidíte přehled všech částí programu a můžete mezi nimi libovolně přecházet.

Na samostatné stránce můžete sledovat video záznamy. 

Na další samostatné stránce najdete všechny audio nahrávky doplněné texty a doporučeními. Nahrávky si můžete z členské sekce stáhnout ve formátu mp3 audio.