LÉČENÍ VNITŘNÍHO DÍTĚTE

...transformační semináře

Miluji seminář Léčení vnitřního dítěte, všechny jeho části, je to jízda, pařba, legrace a silný proces.
Lucie KolaříkováPrůvodkyně transformačním programem

Co vás na seminářích čeká?

Léčení vnitřního dítěte 1

 • Pravdivé setkání se sebou a svými nezpracovanými emocemi.
 • Imaginární setkávání s rodiči a čištění vztahů.
 • Nacházení vnitřní síly a odvahy být více sám sebou.
 • Sycení láskou a péče o potřeby vnitřního dítěte.
 • Řádění, živelnost, drzost, odvaha, hloubka, překračování hranic, péče, něha, láska, legrace, hra, učení o sobě, svém vnitřním dítěti a dospělém, mohutné rozšiřování komfortní zóny vlastního projevu.
 • Skupinová práce, skvělá organizace a práce profesionálního týmu, který se celou dobu stará o vaše bezpečí, maximální pohodu a dává nekonečnou podporu.

Zúžený prostor pro žití je třeba opakovaně rozšiřovat a poznávat, že za domnělými hranicemi se nenachází žádné nebezpečí, naopak více možností, o kterých jsme neměli ani tušení.

 

Bezpečné prostředí našeho semináře dává možnost prozkoumat neznámé...

Léčení vnitřního dítěte 2

 • Nechat se vidět před druhými a učit se být u toho co nejvíc sebou.
 • Autentická komunikace s okolím, autentické emoce před ostatními.
 • Sycení, láska, péče o potřeby vnitřního dítěte, vnitřní zklidňování.
 • Řádění, živelnost, drzost, odvaha, hloubka, překračování hranic, péče, něha, láska, legrace, hra, učení o sobě, svém vnitřním dítěti a dospělém, mohutné rozšiřování komfortní zóny vlastního projevu - jinak než na Léčení I.
 • Mnoho skupinové práce a sdílení, otevírání se svému okolí s klidem a beze strachu.
 • Skvělá organizace a práce profesionálního týmu, který se celou dobu stará o vaše bezpečí, maximální pohodu a dává nekonečnou podporu.

Navážeme na Léčení vnitřního dítěte 1. 

Není možné jet na díl 2 bez absolvovaného dílu 1.

Oživíme již známé a přínosné - hlavně vnitřní sílu a hravost. Novým a pokročilejším způsobem!

Jaký přínos můžete
od seminářů očekávat?

Léčení vnitřního dítěte 1

 • Pomáhá odhalit a prožít vaše pravé emoce tak, jak jste to v dětství nesměli a tím se uvolní velké množství životní energie.
 • Podpoří vás v poznání „jsem důležitý”, „můžu se plně projevit”.
 • Podpoří vás dovolit si prožít zranitelnost a jemnost, kterou jste v dětství kvůli bolesti raději zakázali.
 • Pomůže vám rozpomenout si na krásné chvíle v dětství, které byly kvůli přítomnosti bolesti také potlačené.
 • Ukáže vám cestu, jak pečovat o své vnitřní dítě v životě, jak za sebe plně převzít odpovědnost a spoléhat se na svou vlastní péči.

Seminář je cestou k hlubšímu propojení s vlastním tělem a pravdivému zpracování mnoha bolístek i bolestí z dětství.

Léčení vnitřního dítěte 2

 • Opakovaně budeme testovat vnitřní sílu a rozšiřovat tak hranice svého komfortu.
 • V rámci živelné sociální meditace (budeme v tom všichni spolu) budeme opakovaně projevovat a ukazovat sebe až vám to bude připadat normální - být sebou a nechat se tak vidět.
 • Jiná klidová meditace vás opakovaně bude učit spojovat se se svým klidem a nadhledem, který by ideálně měl být za každým rozhodováním. Také tak můžete vždy utišit své vnitřní dítě a cítit se během pár minut blaženě. Tím posílíme vnitřního dospělého.
 • Pomůže vám rozpomenout si na krásné chvíle v dětství, které byly kvůli přítomnosti bolesti také potlačené.

Léčení vnitřního dítěte II je pokročilejší, ale jemnější než díl I,  protože zde již “nedisciplinujeme” ego. 

 

V dílu I se ego změní, zjemní a pochopí, že mu neubližujeme,  proto si můžeme v dílu II více užívat.

Co o semináři říkají účastníci?

Léčení vnitřního dítěte 1

Ahoj Lucko, Ještě jednou bych Ti chtěla moc poděkovat za neopakovatelný zážitek, který, věřím, mě posune zase o kousek dál. Už teď se cítím nějak lehčeji a svobodněji:-) Celý seminář byl veden velmi citlivě a když se k němu v myšlenkách vracím zpátky, uvědomuji si, že jsem se opravdu cítila bezpečně a, i přes fyzické potíže, dobře a doma. Řadu věcí jsem si uvědomila, pochopila souvislosti a naopak se na nové otázky začala sama sebe ptát.
Martaúčastnice semináře Léčení vnitřního dítěte 1
Luci, kam se na tohle hrabou mužské kruhy. Tady jsem se dotkl své síly více než za celý rok ve výcviku.
Marekúčastník semináře Léčení vnitřního dítěte 1
Děkuji! Děkuji za to, že Lucka dělá, co cítí. Děkuji ještě jednou celému týmu za podporu, prostor a přijetí. Děkuji s úctou a respektem, jako bojovník děkuje svým učitelům za dary - životní lekce. Ze srdce Vám všem děkuji. S přáním všeho dobrého
Ivaúčastnice semináře Léčení vnitřního dítěte 1
Seminář Léčení vnitřního dítěte: Pro mne byla tato akce velmi intimním dobrodružstvím, v bezpečném prostředí, za úžasného doprovodu Lucie, která mě dokázala dostat kousek za hranice... RESTART!... a v tom novém, čistém a světlém prostoru můžu stavět SVŮJ krásný a plný ŽIVOT!
Danaúčastnice semináře Léčení vnitřního dítěte 1
„Hned po semináři jsem zjistil, že se nějak snadněji dávám do hovoru s lidmi, které neznám. Snadněji není to správné slovo, spíš přirozeněji a automaticky. I když někdy je období, kdy je vše zase při starém, ale pak se to opět změní a říkám si zpětně wow. Teď už to neřeším, není třeba se s každým vykecávat.

Dlouho mi připadalo, že to je všechno, co se událo. Omyl. Jen je to jemné a je třeba pečlivě a dlouhodobě pozorovat sebe sama. Moc se to slovy vyjádřit nedá. Snad jen, že vnitřní bojovník pracuje lépe a lépe, mám víc odvahy chodit mimo komfortní zónu a dovolím si být přirozenější.

A také se začínají plnit přání . Teď se jedno dlouhodobé splnilo, a to nebýt na Vánoce sám. Je to čerstvé. Přišlo to jako blesk z čistého nebe, ale uvnitř není bouře nýbrž obrovský klid. Vím, že se to stalo i díky vašemu skvělému týmu a semináři. Děkuju, že podporujete lidi, aby našli znovu sami sebe, a děkuji za všechno co jste mně předali na semináři. Vaše práce dává smysl.“
Jirkaúčastník semináře Léčení vnitřního dítěte 1
Po semináři Vnitřní dítě se cítím jako bych byl posedlý až zfanatizovaný čerpat další pozitivní sílu (lidskost, respekt k sobě) v různých podobách a taky si ji chránit a bojovat za ni. Nenechám si ji vzít nebo pošlapávat kýmkoliv. Nabytý prožitek ve mne zanechává stopu vnitřní lásky a přijetí (obraz dítěte, který přebývá u mne), které je intimní a jemné. Toto představuje pro mne další rozměr kvalitnějšího smysluplného života. Prožitek mi dává touhu předávat poznání a ukazovat v různých podobách i ostatním.

Co mi hodně dávalo a přinášelo jistotu sebou samým, tak byla dobře mířená a vystihující slova na situace od Lucky. U Lucie vnímám asi toto - i když jsi do své práce zapálená a nadšená a strháváš tím ostatní, kteří jsou zrovna ve Tvé přítomnosti, tak přesto lidi nemanipuluješ do svých záměrů a fanatických dogmat. Od tebe je to jen čistě lidská pomoc lidem, kteří se ocitli v nepříznivých životních situacích a snažíš se jim pomoci se z toho dostat. Potom člověku se dá důvěřovat, že to s ním myslí dobře a může se bez obav svěřit do jeho péče. Takovýto druh práce s lidmi asi člověka převyšuje!
Pavelúčastník semináře Léčení vnitřního dítěte 1

Léčení vnitřního dítěte 1 a 2

Před seminářem jsem měla pocit, že si létám v oblacích sice se vznosnými krásnými myšlenkami, ale neschopná fungovat v normálním světě v běžných situacích. Seminář mi pomohl uzemnit se, uvědomit si, že klíčem je dospět k rovnováze mezi duší a hmotou a zakořenit se v tom, kým jsem právě teď a tady. Snáze se mi teď dívá lidem do očí. Mnohem více si stojím za sebou a za tím, co chci já a světe div se, lidé to cítí a nemají tendenci mě přesvědčovat o jejich pravdě. A tak jsem našla odvahu jít konečně do akce, ukončit některé věci, které mi už dlouho nedávají smysl a vykročit z mé komfortní zóny dále růst.
Lenkaúčastnice obou dílů semináře
Během semináře jsem opět ucítila několik revolučních uvědomění. Otevření nových prostor. Měla jsem možnost zanořit se opět hlouběji. A opět mě to neskutečně překvapilo, co je v těle zapsáno a jak moc to ovlivňuje můj životní postoj. Pro mě každým dnem se odkrývalo nové téma a celým seminářem procházela návaznost celého procesu. Teď je na mně pěstovat a udržovat poznané: napojení na Zemi, čerpání síly a sebejistoty, pocitu pevného místa zde a z toho plynoucího bezpečí a hojnosti podpory, naslouchání nitru, přijímání plného lidství u sebe i u ostatních, být svá, ať už to znamená cokoli. Co se odkrylo na semináři dává smysl a prostor, kam se rozvíjet, rozpínat. V posledních dnech ale vnímám, že převažuje směřování k uzemňování a dělá mi to neskutečně dobře. Zahnízďuji se ve svém životě, přijímám svou živočišnost, napojuji se na proudění okamžiku.
Ivaúčastnice obou dílů semináře
Oba semináře, Vnitřní dítě I. i II., pro mne byly velkými zážitky, nezapomenutelnými dny, pořádnými postrkováky kupředu a k sobě. Jak po I. tak i po II. jsem v sobě cítila velký klid, nadhled, mohutnou vnitřní sílu a jakoby zostřené vidění. Tentokrát v sobě ještě zřetelněji cítím, jak jsem posílila vnitřní bojovnici, která mi pomůže hnout s nadbytečnými věcmi a nefungující programy. Konkrétně: už jsem doma x věcí vyházela, krásně se mi čistí prostor a pouští nepotřebné pryč. Také se pouštím se do dlouho odkládaných neoblíbených úkolů (různá vyúčtování a úřední věci, blééé – ale já jim dám a bude čistý stůl). Dokážu určitě líp, jasněji komunikovat s okolím a říkat i to, co se mi nelíbí. Zpomalila jsem a vím, že je to dobře. A ještě víc si rozumím s dětmi a se zvířaty! A ten první týden jsem moc ráda a dobře vařila :-) Jsem zvědavá, jak to bude dál. Mám se určitě víc ráda! Jednička se vstřebávala a jela jsem na její vlně dlouho. Nesmírně cenný je pro mne kontakt se všemi účastníky semináře, ta blízkost, bezpečí, vzájemná úcta a láska. Jsem ráda, že o sobě víme.
Veronikaúčastnice obou dílů semináře
Jako jeden z prvních účastníků obou seminářů - Vnitřní dítě I. a II.  mohu posoudit přínos pro mě a troufám si říct ze své zkušenosti, že snad i pro další muže. Chtěl bych sdělit hlavně pro chlapy toto:

1)  Možná poprvé v životě  na semináři pocítíte, že pláč, vztek, smutek a další emoce vás nezabijí, že se za ně nemusíte stydět a že ženy vás kvůli nim nebudou považovat za slabochy. Pocítíte taky sílu bojovníka, který vám pomůže tyhle emoce unést a vytěžit z nich chlapskou sílu.

2) Možná poprvé v životě na semináři pocítíte, že uvnitř vás žije malý kluk i malá holka, vnitřní muž i vnitřní žena, malé dítě i dospělák, že se potřebujeme s nimi spojit, vnímat je, pocítit jejich skutečné potřeby a touhy.

3) Možná poprvé v životě na semináři pocítíte, že hlava je sice úžasný nástroj na řešení složitých technických problémů, ale na vztahy potřebujeme sestoupit o asi 30 cm níže - do svého srdce a vnímat taky naplno své tělo.

4) Možná poprvé v životě na semináři pocítíte, co to znamená opravdová lidská sounáležitost, opravdová intimita s druhým člověkem, že intimní neznamená vždy sexuální a že být sexuální ještě neznamená být nevěrný. Naučíte se hrát si se svojí něžnou ženskou i silnou mužskou energií.

5) Možná poprvé v životě po semináři pocítíte, že abyste v sobě mohli vybudovat sílu muže, musíte nejprve sestoupit do slabosti i nevinné radosti malého kluka.

6) Možná poprvé v životě na semináři pocítíte, že honba za materiálními statky nebo za velkým duchovními schopnostmi vychází často jen ze strachu, z potřeby být někým, být něčím a tím si dokazovat svoji cenu. Možná pocítíte, že láska vás nezbaví vaší touhy tvořit, zlepšovat sebe i svět, ale zbaví vás toho nesmyslného strachu.

7) Tohle vše píšu jako chlap, který si prošel za dvacet let ledasčím. Léčení vnitřního dítěte považuji za jeden z nejlepších nástrojů osobního růstu a můžu říct, že to fakt není seminář jen pro "baby", jak by se mohlo zdát. Je to výzva překonat strach, předsudky, pocit trapnosti a nekonečné výmluvy, že pro nás silné chlapy tohle přece není...
Láďaúčastník obou dílů semináře
Na seminář Léčení vnitřního dítěte 2 se mi zprvu vůbec nechtělo - měla jsem pocit, že jsem za sebou téma dětských zranění po prvním semináři víceméně zanechala a nechtěla jsem se k němu aspoň nějakou dobu vracet. Pak se ke mně dostaly upřesňující informace, že tentokrát půjde spíše o rozvíjení schopnosti projevovat se autenticky a spontánně před ostatními, a mně začalo docházet, že mne čeká další seminář s Luckou a jejím týmem. Moje intuice mne vedla správně - seminář otevřel přesně ta témata, na kterých jsem už dlouho skutečně potřebovala zapracovat. Díky tomu, že jsem absolvovala první úroveň Léčení vnitřního dítěte, jsem věděla, že nebudu litovat investovaného času a peněz. Lucka je pro mě zárukou kvalitní lektorky - citlivá a zároveň nekompromisní, vtipná a plná lehkosti a přitom s velkou hloubkou a zralostí. Konkrétně na tomto semináři jsem navíc velmi ocenila, že byla i podle jejích vlastních slov méně v roli lektorky, která dohlíží na průběh celé akce a drží si určitý odstup, a více v roli rovnocenného účastníka, který je s námi na jedné lodi. Díky tomu panovala na semináři velmi uvolněná, láskyplná a pohodová atmosféra naplněná pocity bezpečí a důvěry. K tomuto rozhodně přispívala i neustálá péče a pozornost, kterou nám věnoval zbytek týmu - Péťa, Silvie a Manu. Každý z nich díky svým osobním vlastnostem dodával jinou kvalitu a dohromady tím vznikla jakoby jedna velká náruč, která nás držela od začátku až do konce. I když to třeba na ostatních seminářích osobního rozvoje není zvykem, tak Lucčino rozhodnutí pracovat s několika asistenty hodnotím pozitivně, protože díky tomu se účastníci mohou více spolehnout na to, že o ně bude vždy postaráno i individuálně a navíc je tím práce hlavní lektorky posílena a obohacena o další pohledy a přístupy. Takže člověk "v ceně" získá vlastně hned několik inspirativních osobností, které ho jemně vedou. Zejména díky Lucčině osobní asistence Pétě byla navíc organizace bezchybná i po technické stránce, vše běželo hladce a jakoby "samo", rozhodně jsme neměli pocit, že v tom mají organizátoři "zmatek". Jednotlivá cvičení přicházela správě načasovaná a s ohledem na procesy, které se ve skupině dějí. Některá byla oddechová a uvolňující, ostatní nám dala pěkně zabrat, ale vše bylo tak, jak to bylo zapotřebí. Nevěřila bych, že jedna meditace opakovaná několikrát se může natolik proměňovat a stále v ní můžeme hledat nové poznatky o sobě, ale přesně to se dělo - díky Manu a jeho intenzivní aum meditaci. Navíc mi to nedá nevyzdvihnout prostředí Buchova, které je samo o sobě podpůrné a léčivé, a kde vaří tak skvěle, že se nikomu nechce domů. Bezprostředně po příjezdu jsem se cítila klidnější, vyrovnanější, laskavější k sobě i ke druhým. Přestala jsem všechno vnímat jako neřešitelné překážky, odpadlo mnoho zbytečných strachů a stresů a cítila jsem se celkově silnější čelit výzvám života. S odstupem jednoho měsíce cítím, že se tyto nové způsoby nahlížení na svět více integrovaly do mé osobnosti. Prožívám je možná s menší intenzitou, ale všímám si toho, že tam uvnitř prostě jsou - nehlásí se hlasitě o slovo, neupozorňují na sebe, ale vím, že teď ke mně patří a kdykoliv je budu potřebovat povolat, jsou mi k dispozici. A to je právě možná smysl podobných seminářů - ne dát vám krátkodobý extatický zážitek iluzorního osvícení, ale jemně a nenásilně do vás vetknout nové způsoby přemýšlení a prožívání reality.
Míšaúčastnice obou dílů semináře

Pohled na Léčení vnitřního dítěte očima lektorky Lucie Kolaříkové

Léčení vnitřního dítěte 1

Je krásné sledovat, jak účastníci nejdřív nedůvěřují, brání se (většinou tiše a skrytě) nabízené hloubce, ale postupně ožívají, seznamují se se svou živelností, neomezenou psychickou i fyzickou silou, jsou stále drzejší, hravější a bezstarostnější.

Je krásné vědět, že po semináři odjíždějí s novým odhodláním řídit svůj život a ještě celé týdny, až měsíce zažívají, co na semináři v sobě odstartovali a mnohé změny v nich jsou již trvalé. Jedná se o skutečnou transformaci.

Je krásné vnímat, že si dovolují - možná po mnoha letech a možná i poprvé v životě - být odhodlaní, sami sebou, být sebevědomější, dobře usazení ve svém těle, drzí a dobře naladění. Jako bývali v dětství, než uvěřili, že se nesmějí projevovat.

Miluji seminář Léčení vnitřního dítěte, všechny jeho části, je to jízda, pařba, legrace a silný proces.

 

Seminář je cestou k dětské hravosti

a cestou k větší živelnosti.

Léčení vnitřního dítěte 2

Druhý díl se ukázal jako odměna za práci v dílu I. Účastníci se již změnili a posunuli dále a to umožňuje hlubší a jemnější práci. Součástí stále zůstává emoční očista, podpora vlastní odvahy, síly, živelnosti a hravosti, ale zdá se, že to jde snáze a rychleji.

Zatímco první díl je více o léčení svého dětství (cesta do minulosti), druhý díl je více o přítomnosti a budoucnosti - jak žít své vnitřní dítě teď a jak o něj jako dospělý a zodpovědný člověk pečovat.

Hlavní částí je autentický projev sebe před ostatními, tzv. nechat se vidět a nechat přitom všechny, ať si myslí, co chtějí. Jakkoli (většinou) Čechům není předvádění sebe příjemné, v naší skupině v našem bezpečí si to účastníci užívají a chápou, co potřebují, aby se dokázali ukázat i ve vnějším světě. Sycení láskou, něhou a klidem je další mocnou částí semináře.

Účastníci díky tomu cítí, že tyto tři sladké ingredience jim dodávají životní sílu a chuť do akce a chápou, že je třeba se průběžně dosycovat - ať samostatně, nebo s někým společně.

Kdy, kde a za kolik?

Do 30. 6. je seminář za nižší cenu, od 1.7. bude možné se přidat za plnou cenu.

Léčení vnitřního dítěte 1

6 900Kč
5 900,- Kč
Kurzovné za 4,5 denní seminář
Datum konání
28.07.-01.08.2021

Místo konání
Polosamota Buchov Buchov 3, 257 01 Postupice. Více zde. 
Léčení vnitřního dítěte 2

6 900 Kč
5 900 Kč
Kurzovné za 4,5 denní seminář
Datum konání
04.-08.08.2021

Místo konání
Polosamota Buchov Buchov 3, 257 01 Postupice. Více zde. 
Podmínkou účasti je předchozí absolvování kurzu Vnitřní dítě 1
Výhodný balíček
Vnitřní dítě 1+2
12 600 Kč
10 800 Kč
Kurzovné za 4,5 denní seminář
Léčení vnitřního dítěte1 28.07.-01.08.2021
+
Léčení vnitřního dítěte2 - 04.-08.08. 2021

UPOZORNĚNÍ PRO SEMINÁŘ JEDNIČKU: Pokud korona virus zruší tento živý seminář, buď Váš termín přesuneme na pozdější, nebo Vám vrátíme peníze. Karanténu neplánuji a pevně doufám, že semináře budou, ale jsme v nepředvídatelné situaci, proto máme plán B.

SEMINÁŘ LÉČENÍ VNITŘNÍHO DÍTĚTE 1 JE JIŽ ZCELA NAPLNĚN.

 

Místo na semináři si rezervujete platbou zálohy ve výši 50 % na účet.
Doplatek hotově na místě, v první den konání semináře.

 

 

Ubytování a veganská strava (max. 2 880 Kč) se hradí hotově na místě provozovatelům.

Společné ubytování a veganská strava jsou nutnou součástí semináře.

Nově umožňujeme vzít s sebou svoje děti (v případě, že si nedokážete představit se s nimi rozloučit na 4,5 dne). Je nutné s sebou vzít někoho na celodenní hlídání, aby byla možná vaše 100% účast na semináři. Pokud o tom uvažujete, kontaktujte nás co nejdříve na seminare@luciekolarikova.cz, abychom dořešili podrobnosti.

Vaši účast bereme jako potvrzenou až v okamžiku přijetí úhrady.

Semináře se spolu mohou účastnit manželé nebo sourozenci,
ale v žádném případě na jeden díl spolu nesmějí přijet rodiče se svými dětmi!
Nedoporučujeme pro rodiče dětí mladších 3 let.