Jednodenní seminář pro ženy, které se chtějí mít rády

SEBELÁSKA NAŽIVO

Cítíš se dost dobrá, věříš si a jsi sama sobě nejbližší přítelkyní? Žiješ s důvěrou v život, a s plným vědomím, že máš vše, co potřebuješ?

 

Jestli odpovídáš ANO, je to úžasné a neztrácej čas na této stránce.

 

Pokud si ale nepřipadáš dost dobrá, kritizuješ se za všechno možné a myslíš si, že je všechno tvoje vina, podívej se na následující video.

 • Chceš poznat, jaké je, cítit se dost dobrá a vážit si především sama sebe?
 • Jsi připravena, aby tě druzí respektovali a zajímali se o tvé potřeby?
 • Chceš už konečně vyjít do světa se svými dary, a svým charismatem inspirovat ostatní?

PAK POTŘEBUJEŠ SEBELÁSKU!

Nejde o to ztratit pokoru, ale začít se mít konečně ráda a dát si šanci.

V životě dokážeme jen tolik, nakolik si věříme.

Díky SEBELÁSCE dokážeme mnohem víc.

Seminář předčil má očekávání. Tolik lásky v jednom sále:-). Byl to pro mě neopakovatelný zážitek a moc vám zato děkuji. Užila jsem si sama sebe i ostatní ženy. Druhý den jsem dostávala tolik energie do svého srdce, že to bylo neuvěřitelné. Přestala jsem se bát a vím, co chci. Přeji vám jen to nejlepší a všem ženám. Zasloužíme si to. Díky.
Šárkaúčastnice semináře

Občas vzpomínám na dobu, kdy jsem sama sebe opravdu nesnášela a myslela si o sobě, že jsem k ničemu. Cítila jsem se hloupá a nelíbila jsem se sama sobě. Cítila jsem se často jako oběť, nevnímala jsem úspěchy, ale na nedostatky jsem měla skvělý nos. Denně jsem se zmítala ve výčitkách a pocitech viny. Chvílemi jsem to chtěla vzdát. 

Panické ataky, zoufalé hledání pomoci a dobře mířená slova mého táty mi nakonec otevřely oči.

Pochopila jsem, že potřebuji radikálně změnit vztah sama k sobě...

...přestat se kritizovat, začít si důvěřovat a odpustit si své chyby.

Začala jsem sebepřijetím sytit svůj život, který se pak pozvolna měnil. Sebeláska mě naučila být dospělou tvůrkyní svého života, která si věří, poradí si a jde svou cestou.

Můj život není dokonalý a já už vůbec ne. Ale naučila jsem se mít ráda svůj život a sebe za všech okolností.

 

RÁDA TO NAUČÍM I TEBE.

Proto tě zvu na seminář Sebeláska naživo, kde ti přes prožitková cvičení, meditace a sdílení otevřu novou cestu.

Sebeláska ti změní život a ty už nikdy nebudeš stejná.

CO TI SEBELÁSKA PŘINESE DO ŽIVOTA, KDYŽ TO DOVOLÍŠ?

 • Sebepřijetí
  Uvědomění, že se můžeš mít ráda a světu tím jen prospěješ.
 • Sebeúctu
  Pochopení, že jsi hodnotný člověk, který může respektovat sám sebe.
 • Smysl
  Schopnost rozeznat smysluplnost od krátkodobého štěstí a nacházet pravou cestu životem.
 • Soucit
  Lásku a pochopení pro tvé strachy, výčitky a nejistotu. Vždyť jsi jen člověk.

 

- Sebeláska přináší uvědomění, že je vše v pořádku -

 

TY JSI V POŘÁDKU

SPOLEČNĚ SI UŽIJEME DEN PLNÝ (SEBE)LÁSKY.
Co nás čeká?

silná cvičení k podpoře lásky k sobě samé uklidňující meditace a spojení se svým nitrem tanec a legrace zvládnutí svých strachů z lásky závěrečný rituál splněných přání

❊ žádná teorie, pouze silná, prožitková cvičení po celý den

CO VÁM TENTO DEN PŘINESE?

spojení se sebou a zastavení ve svém vlastním objetí uvědomění, že jste skvělá taková, jaká jste pochopení, že si můžete nastavit hranice, a také se otevřít lásce podporu své vnitřní síly a stability  přátelství se ženami stejného naladění léčivé sdílení

Seminář byl naprosto úžasný, jsem moc ráda, že jsem tam byla. Atmosféra byla úžasná, dlouho na to budu vzpomínat a ty krásné pocity, co jsem tam prožila, bych si v sobě chtěla uchovat po zbytek života :-). Učím se mít ráda sama sebe a je to velká zábava! Jsem vděčná za všechna krásná slova, která na semináři zazněla!!!!!!
Janaúčastnice semináře
Seminář byl úžasný! I přes počáteční obavy jsem zažila jeden z nejkrásnějších dnů mého života. Bylo to moc silné a nejvíc mě překvapilo, kolik lásky je mezi ženami, i když se vůbec neznaly. MOC DĚKUJI!!!
Evaúčastnice semináře

Jednodenní seminář pro ženy, které se chtějí mít rády

SEBELÁSKA NAŽIVO

Termín nyní není vypsán

9:30 - 18:00

Praha

Na Marjánce,
Bělohorská 35/262

1 980 Kč

Od roku 2013, kdy tento seminář pořádám, pomohl už  více než 1300 ženám. Budeš i ty jednou z nich?

UPOZORNĚNÍ: Pokud korona virus zruší tento živý seminář, nabídnu Vám on-line kompenzaci - se stejným tématem, ve stejné nebo vyšší kvalitě, za stejnou nebo vyšší cenu (rozdíl v ceně by byl můj dárek pro vás, Vy nic nedoplácíte). Karanténu neplánuji a pevně doufám, že semináře budou, ale jsme v nepředvídatelné situaci, proto máme plán B.

Jeden z nejlepších dní mého života... Nejlépe investované peníze a čas. To, co jsem tam zažila se dá jen těžko popsat slovy, ale bylo to tak krásné a silné, že na to budu dlouho vzpomínat. Lucka byla úžasná, krásně vše přednášela a vedla, a celé to bylo perfektně připravené a zorganizované. Občas jsem myslela na to, že tenhle seminář by si zasloužila každá žena na světě.
Andreaúčastnice semináře

Začni si vážit sama sebe a vnímat své dary. Dovol si víc, než si dokážeš představit. Ráda tě na tvé cestě sebelásky kousek provedu a pomůžu najít nový směr.

Jsem psycholožka a lektorka a od roku 2002 vedu semináře osobního rozvoje. Mými osudovými tématy jsou sebeláska, zklidnění mysli, přijetí strachu a léčení vnitřního dítěte. Od roku 2011, kdy tato témata šířím ve velkém, jsem odvedla 150 seminářů, natočila 3 online programy a nahrála 30 audiomeditací. Napsala jsem Učebnici sebelásky, která je, k mé radosti, nejčtenější knihou k sebelásce na českém trhu a vlastní ji přes 50 tisíc čtenářů.

Přeji nám všem dost LÁSKY

Ať máme jasnější hranice, ale taky větší srdce. Ať se přestaneme bát názorů ostatních, a začneme se zajímat o jejich pocity. A své pocity. Ať  věříme svému vedení, moudrosti těla a jedinečnému toku našeho života.