SEBELÁSKA

...celodenní seminář v říjnu 2019

Jsou klid, vědomí hojnosti, zdraví a lásky přirozenou součástí vašeho života?

Možná ne... Stejně jako u mnoha dalších žen.

Možná jsou součástí vašeho života spíš starosti, povinnosti, výčitky, nemoci,  či trápení se vztahy okolo vás. Možná věříte, že svůj život nemůžete změnit a cítíte se být obětí nechtěných událostí.

Napadlo vás někdy položit si otázku, jestli by to mohlo být i jinak?

Je možné žít i v klidu a vědomí hojnosti života ve všech směrech. Jen je třeba si to dopřát.

Umíte si představit, že k vám začne proudit více peněz
a vy je přijmete s radostí a bez jediné výčitky?

Umíte si představit, že můžete svým vnitřním rozpoložením
významně ovlivnit své zdraví?

Dokážete bez rozpaků přijmout, že vás lidé mají rádi, berou vážně váš názor a přejí si, abyste je svým charismatem inspirovali a ovlivňovali?

Pokud na vás při představě větší hojnosti, vlivu a zdraví přišly pochybnosti, tak možná ještě neuznáváte, kým jste a nedopřáváte si hojnost, kterou můžete mít.

Nejde o to ztratit pokoru nebo pevnou půdu pod nohama, ale začít vnímat dary v sobě a ve svém životě, navzdory lidské nedokonalosti. Je možné pěstovat více respektu, lásky a uznání k sobě samým a dovolit si mnohem víc, než si dokážeme představit.

Občas vzpomínám na dobu, kdy jsem sama sebe opravdu nesnášela a myslela si o sobě, že mě Bůh neobdařil ničím zvláštním. Připadala jsem si hloupá a moje tělo se mi nelíbilo. 

Hojnost jsem ve svém životě neviděla, spíš jsem cítila nedostatek v mnoha oblastech. Chvílemi jsem to chtěla vzdát. Výčitky a pocity viny byly na denním pořádku.

Zlom přinesla slova mého táty “je to tvůj život a zodpovídáš za něj. Jsou chvíle, kdy se sama na sebe musíš spolehnout a musíš si věřit.”

Díky jeho slovům jsem pochopila, že pro svůj život, potřebuji změnit vztah k sobě - začít si důvěřovat a učit se rozvíjet vůči sobě nové postoje...

...přijetí, respekt a lásku...

Začala jsem sebepřijetím sytit svůj život, který se pak pozvolna měnil. Dnes se cítím převážně spokojená, v bezpečí a cítím vděčnost za to, že sama sebe (a ostatní) mám.

Prosté sebepřijetí mi pomáhá respektovat nepředvídatelnost života, jeho hojnost i smysl pro humor.

Dnes své poznání ráda také šířím a sdílím.

CESTU SEBELÁSKY ráda posdílím i s vámi.
Co přináší?

 • Sebepřijetí - dodá uvědomění, že si zasloužíte víc, než si dopřáváte
 • Sebeúctu - pomáhá pochopit že každá bytost oplývá nezměrnou hodnotou
 • Sebe-uznání - dodá vědomí, že hojnost je přirozená a místo závisti a strachu můžeme s druhými tvořit a sdílet
 • Respekt k sobě - pomáhá rozeznat smysluplnost od krátkodobého štěstí a nacházet pravou cestu životem
 • Sebevědomí - utiší výčitky, (vnitřní) konflikty a emoce, posílí intuici a zbystří smysly

Sebeláska dává pocit, že je vše v pořádku a vše, o co se snažíte teď a tady, je dost.

Zdá se vám to málo?
Sebeláska ještě...

 • Přirozeně zvyšuje výkonnost a efektivitu
 • Prohlubuje pocit osobního štěstí
 • Posiluje odvahu a odhodlání
 • Otevírá vlastní tvořivost a podnikavost
 • Zvyšuje schopnost zvládat nemoci a stres
 • Prohlubuje schopnost otevřít se hojnosti a bohatství

Společně si užijeme den plný lásky

Co vás čeká?

prožitková cvičení k sebelásce • meditace a spojování se svým nitrem
• tanec a legrace • rituál splněných přání

Co vám tento den přinese?

otevření srdce lásce a proudu přirozené hojnosti • rozšíření obzorů a schopnosti přijímat do svého života nové možnosti • podpora vnitřní stability • seznámení se stejně naladěnými ženami a možnost sdílení

Co na seminář říkají účastnice?

Od podzimu 2013 navštívilo seminář přes 1000 žen

Samozřejmě nebyla vždy a všechna očekávání žen naplněna, přesto je valná většina ohlasů až dojemně krásná.

Jeden z nejlepších dní mého života... Nejlépe investované peníze a čas. To, co jsem tam zažila se dá jen těžko popsat slovy, ale bylo to tak krásné a silné, že na to budu dlouho vzpomínat. Lucka byla úžasná, krásně vše přednášela a vedla, a celé to bylo perfektně připravené a zorganizované. Občas jsem myslela na to, že tenhle seminář by si zasloužila každá žena na světě.

Andreaúčastnice semináře

Seminář předčil má očekávání. Tolik lásky v jednom sále:-). Byl to pro mě neopakovatelný zážitek a moc vám zato děkuji. Užila jsem si sama sebe i ostatní ženy. Druhý den jsem dostávala tolik energie do svého srdce, že to bylo neuvěřitelné. Přestala jsem se bát a vím, co chci. Přeji vám jen to nejlepší a všem ženám. Zasloužíme si to. Díky.

Šárkaúčastnice semináře

Seminář byl naprosto úžasný, jsem moc ráda, že jsem tam byla. Atmosféra byla úžasná, dlouho na to budu vzpomínat a ty krásné pocity, co jsem tam prožila, bych si v sobě chtěla uchovat po zbytek života :-). Učím se mít ráda sama sebe a je to velká zábava! Jsem vděčná za všechna krásná slova, která na semináři zazněla!!!!!!

Janaúčastnice semináře

Seminář byl úžasný! I přes počáteční obavy jsem zažila jeden z nejkrásnějších dnů mého života. Bylo to moc silné a nejvíc mě překvapilo, kolik lásky je mezi ženami, i když se vůbec neznaly. MOC DĚKUJI!!!

Evaúčastnice semináře

Celodenní seminář SEBELÁSKA

KDY?

19.10. 2019

9:30 - 18:00

KDE?

Na Marjánce

Bělohorská 35/262,

Praha

ZA KOLIK?

1 980 Kč vč. DPH

Lucie je psycholožka a absolventka výcviků v Transakční analýze a v koučinku. "Svádí" lidi na cestu osobního rozvoje a přeje si, aby nad sebou jednoduše přemýšleli.

Sama prochází osobním rozvojem již 17 let a ten velmi pozitivně ovlivňuje její život. Své semináře pořádá na nejrůznějších místech Čech, Slovenska, a také na Hawaii a na Bali. 

Je třeba pěstovat více respektu, lásky a uznání k sobě samým. Tak trpělivě a vytrvale, že se horizonty rozšíří, strachy překonají a bude možné sáhnout si na mnohem víc, možná na vše, co si zasloužíme.

S láskou Lucie Kolaříková