UČEBNICE SEBELÁSKY

...pětinásobný bestseller od české autorky

Kniha o sebeúctě, respektu a sebelásce - proč jsme o ně přišli, a jak je získat zpět.

230 stran psychologie, selského rozumu, mystiky a osobního sdílení

 • co sebeláska je a co všechno umí
 • co způsobuje nedostatek sebelásky a jak jej odhalit
 • jaké jsou čtyři životní postoje a který je založený na sebelásce
 • vliv sebelásky na vztahy přátelské, partnerské i rodinné
 • jak (na)učit děti sebelásce
 • jak prakticky rozvíjet vnímání a sebelásku

15 praktických cvičení a 10 meditací
k rozvoji sebelásky v běžném životě.

 

 

Učebnice sebelásky je výsledkem mé cesty poznávání sebelásky nejen intelektem, ale také srdcem, duší a tělem.

Díky praxi sebelásky do života proudí radost, úcta a láska.

VÍCE O SEBELÁSCE

 • umí zmenšit strach a potřebu kontroly a lpění
 • vede k zodpovědnosti a sebe-vědomí
 • vytváří rovnováhu a přirozeně zdravé prostředí v nás a kolem nás
 • probouzí chuť tvořit dobro a dávat lásku dál
 • navrací nás zpátky k sobě
 • léčí rány minulosti a učí jasněji prožívat přítomnost
 • dělá nás po všech stránkách krásnějšími a přitažlivějšími

Pravá, upřímná sebeláska pozitivně ovlivňuje všechny oblasti života. Její nedostatek je ničivý.

Bez sebelásky je snadné nedůvěřovat, uzavírat se a pochybovat nad sebou.

Mým přáním je, aby si tuto knihu přečetlo 
co nejvíce mužů a žen. Aby začalo co nejvíce lidí 
pěstovat zdravé vztahy k sobě samým.
Pokud máte chuť knihu doporučit - řekněte o ní na Facebooku.

Chcete získat maximum? Tak objevte

SEBELÁSKU NA MAXIMUM

Set knihy a čtyř audio meditačních nahrávek, které se doplňují.

Co obsahuje Sebeláska na maximum?

UČEBNICE SEBELÁSKY

běžná cena s poštovným: 377 Kč 

CD SEBELÁSKA ve fyzické podobě

běžná cena s poštovným: 499 Kč

CD SEBELÁSKA online

běžná cena za přístup: 499 Kč

Celkem 1 375 Kč


NAŠE CENA: 767 Kč

697 Kč + 70 Kč 10 % DPH

ČTENÁŘI TÉTO KNIHY ŘÍKAJÍ

S Učebnicí sebelásky se vrátíte domů. Najdete cestu k sobě samým a k nevyčerpatelnému zdroji energie, která vás bude životem provázet i dál. A pokud máte pocit, že už "doma" jste, s touto knihou objevíte nové místnosti a možná i celá podlaží. Z této knihy jsem si odnesla mnohá uvědomění a vhledy i praktické rady ve všech rolích, které v životě zastávám. Ať už jako žena, matka, partnerka, kamarádka, spolupracovnice či manažerka. Učebnice sebelásky je skvělá praktická příručka se smysluplným a srozumitelně napsaným teoretickým základem, která by neměla chybět v žádné knihovničce! Luci, děkuji, že ses rozhodla tuto knihu napsat a podělit se tak o svou skvělou práci se širokou veřejností. Je nejvyšší čas, abychom do svých životů sebelásku všichni pustili.
Bohdana Kabátovákoučka a Executive Director ve společnosti SmartSelling
Učebnice sebelásky je ta kniha, kterou na sebe musíte mimo čtení ještě nechat působit, abyste cítili celou svou myslí a celým svým srdcem a celým svým tělem její poselství. "Duše svatá" se projevila skrze krásnou, moudrou ženu Lucku v podobě "sebelásky". Nemylte se, není to ta dětinská, egocentrická sebeláska, ale právě - zaplať budha za to, sebeláska integrální, celostní a vědomá. K čemu může být učebnice sebelásky chlapovi? 1. k pochopení, že nejen výkon a výsledek, ale i láska hraje roli v mužském životě 2. že probudit lásku ve svém srdci a otevírat jí dveře k různým i temným částem sebe samého, není projev slabosti, ale síly a odvahy 3. že může skrze lásku aktivovat svůj skrytý potenciál a že to může dělat dál a dál a dál 4. že si může odpustit, zbavit se viny a mít se rád, i když chyboval a chybuje 5. že mít se rád neznamená " být arogantní sebestředné hov...do " ale někdo, kdo zná sám sebe a přijal sám sebe Takže, doporučuju objednat rovnou 2 ks, jednu pro sebe a jednu pro svou ženu a otcové ještě pro dceru a pro syna.
Zdeněk WeberMentor a jednatel ve společnosti True self s.r.o
Kniha o sebaláske ma veľmi zaujala svojou otvorenosťou, odvahou, prístupnosťou a praktickým zameraním. Lucka sa venuje témam, o ktorých bežne nehovoríme, máme na ne skreslený pohľad alebo dokonca sa im radšej vyhýbame. A pri tom sú tak nesmierne dôležité pre šťastný, naplňujúci a skutočne prosperujúci život nás aj našich detí. Rúca mnohé mýty a obmedzenia, ktoré máme zakorenené z rodiny, školy alebo bežného života v spoločnosti a ktoré nám často i bez našeho vedomia berú životnú energiu, radosť a slobodu vyjadriť sa úprimne a naplno. Lucka vo svojej knihe ide k podstate toho čo znamená byť sebavedomý, mať rád sám seba, a prijať seba takého, aký som aj aký nie som. Úprimne a otvorne zdieľa príbehy a príklady zo života a praktické cvičenia ako najsť cestu k sebe samému, zbaviť sa strachu a ako budovať nie závislé, ale zdravé vzťahy. Poukazuje na to, že sebaláska, úprimnosť k seba samému a osobný rozvoj sú kľúčové k tomu, aby sme mohli spoznať, plne rozvinúť a vyjadriť naše prirodzené talenty, realizovať sa v živote a najsť skutočný úspech, naplnenie a zmysel v práci.
Ján PolákPriekopník zmysluplného podnikania, medzinárodný firemný a teamový poradca a mentor, master kouč Dynamiky bohatstva
Jsou okamžiky, kdy člověk lituje, že neměl k dispozici nějaké znalosti nebo nějaké nástroje dřív. Přesně takový moment jsem zažila, když jsem otevřela Lucčinu Učebnici sebelásky. Okamžitě mě napadlo: “Tuhle knihu jsem měla znát před dvaceti lety. Kdybych si ji mohla přečíst už tehdy, kdybych měla všechny ty zásadní informace, které jsou v ní obsaženy, můj život by vypadal úplně jinak. Dávala bych mnohem víc sobě, míň se obviňovala za všechny chyby, které jsem kdy udělala – a ušetřila bych si tak hodně vnitřního trápení i vnějších drsných situací…” Leč, neznala jsem ji, a musela jsem si projít leckdy hustým osobním rozvojem na vlastní kůži. Vy ji však v této chvíli už k dispozici máte a můžete z ní čerpat, aniž byste mnohé "sebeláskové” chyby a omyly museli sami vyzkoušet. Co se mi na knize nejvíc líbí, je, že to není jen nějaká teoretická příručka, zkompilovaná z mnoha cizích zdrojů, ale že z každého řádku dýchá Lucčina vnitřní moudrost, získaná dlouholetou praxí s klienty i jako důsledek jejího vlastního osobního rozvoje. Na mnoha místech najdete konkrétní Lucčiny životní příběhy nebo příběhy dalších lidí, které jsou velmi poučné a inspirativní. A je to i praktická učebnice, s řadou tipů, doporučení a technik, jak se v lásce k sobě opravdu a jednou provždy posunout – a žít díky tomu takový život, který nás naplňuje, baví a dává nám smysl, a jehož tvůrci jsme skutečně my sami. Takže mít tuto skvělou knihu jen za cenu poštovného – to opravdu neváhejte!
Dana-Sofie ŠlancarováAutorka projektů Cyklická žena® a Cesty vášně
„Téma sebelásky mi vždycky připadalo tak trochu pro holky, i samotná knížka je tak koncipovaná. Ale jsem moc rád, že jsem ji otevřel. Mohl bych zůstat stranou a s úsměvem říct, že pro chlapa je to skvělý průvodce těžko pochopitelným ženským světem. Ale upřímně, při čtení jsem si připomněl pro mě důležité věci: v jakém nepochopení, nesvobodě, v jaké nelásce jsme vyrůstali a s čím vším se kvůli tomu dodnes pereme. Lucky cesta je jedna z mnoha možných. Její kouzlo je v tom, že je radostná, krásná a dobře uchopitelná. A i když to z názvu není zřejmé, je to i výborná inspirace pro mámy a táty, kteří nechtějí svým dětem stát v cestě. Mít pro ně porozumění, dávat jim svobodu a vychovávat je v lásce.“
Jan MajerKouč a šéfredaktor Psychologie.cz
Kniha Učebnice sebelásky je jedním slovem ÚŽASNÁ. Tuhle knížku nedáte na jeden zátah, protože se od první kapitoly sami sebe ptáte: "jak to mám já?" a každou další stránkou přichází uvědomění, a taky úleva, a naděje... A skvělé je, že celá polovina knihy je praktická, plná cvičení a meditací pro každodenní vytváření lásky k sobě samému, krok za krokem, dávkovat si můžete přesně podle potřeby :-) Děkuji, Lucinko, žes jí sepsala. Je to dílo plné lásky, která je pro nás všechny, protože je v nás všech - jen to probudit. Díky Tvé knize je to možné.
Kateřina Svobodová Písmenková královna a krotitelka textů
Lucko, právě jsem dočetla Tvou knížku. Celou a jedním dechem - skutečně jen s přestávkami na čurání a jídlo. Je báječná, výživná, praktická, citlivá a návodná. Jsem moc pyšná na to, že se může nazývat tvou kamarádkou. Znovu ti opakuju, že jsi mou velkou inspirací. Knížka pomůže spoustě lidí a vejde do dějin.
Jitka Ševčíkoválektorka Emoční inteligence a Přelaďování do hladiny alfa
Tahle knížka že je pro holky? Chlapi, kupte si ji, přelepte obal fotbalovou encyklopedií nebo Star Trekem a hurá s ní do vlaku, autobusu nebo metra. Věřím, že druhý den už ten falešný obal potřebovat nebudete, prostě to sami za sebe zvládnete.
Filip Vítekmajitel nadačního fondu Lepší vyhlídky, lektor

OCHUTNEJTE ZDARMA
UČEBNICI SEBELÁSKY!

Vložte svůj email,
na který chcete
ochutnávku knihy zaslat:

O AUTORCE

Lucie je psycholožka a absolventka výcviků v Transakční analýze a v koučinku. "Svádí" lidi na cestu osobního rozvoje a přeje si, aby nad sebou jednoduše přemýšleli.

Sama prochází osobním rozvojem již přes 20 let, který velmi pozitivně ovlivňuje její život. Své semináře pořádá na nejrůznějších místech Čech, Slovenska, ale také na Hawaii nebo na Bali. 

Otevřete se hluboké, zdravé sebelásce. Je branou k bohatému životu v haromonii se sebou, ostatními a světem.