Ještě než dokončíme vaši objednávku, máme pro vás BONUS

Audiolék pro ženskou duši

CD Sebeláska (online verze)

pouze nyní za 290,-

Běžná cena CD je 490 Kč. Při objednání společně s knihou zdarma je cena CD 290,-.

Přístup k nahrávkám dostanete e-mailem hned po zaplacení objednávky. CD totiž dostanete v online verzi a nemusíte čekat, až vám přijde do poštovní schránky. 

Chcete vědět o CD víc? Například k jakému druhu léčení jsem nahrávky vytvořila?

 • poléčí pochroumané sebevědomí
 • pomohou najít svůj střed a sebehodnotu
 • provedou rozháranými pocity až do bodu úlevy a odpuštění
 • probouzí vnímavost k vlastním potřebámschopnost je srozumitelně sdílet se světem
 • prohlubují všímavost a soustředění
 • podporují vděčnost, soucit a odpuštění sobě i druhým
 • pomohou nastartovat, prožít a ukončit každý den vědomě a s láskou

Co na CD říkají jeho posluchačky?

Audionahrávky od Lucie Kolaříkové pohladí po duši, pomůžou vyčistit mysl od zatěžujících a pronásledujících myšlenek a díky tomu se vnořit víc do sebe, blíž ke své podstatě. Vlejí do celého těla klid, harmonii a každá buňka se bude slastně koupat v barvách a vůních. To vše jsem při poslechu meditací zažívala já. Ranní poslech mě naladil a rozvibroval. Během dne jsem vdechovala do sebe lásku a častěji si uvědomovala, jak důležitá a úžasná jsem, což mým krokům dodalo jistotu a víc mě vše bavilo. A před spaním jsem si dopřála Lucčinu uklidňující koupel. U poslechové hudby jsme si s dcerou krásně zatančily naše vílí tanečky. Určitě budu doporučovat kamarádkám i svým klientkám, protože tyto meditace pomáhají propojit mysl, duši i tělo. Moc za ně děkuji.
MuDr. Kateřina Otáhalovákouč, lektor a průvodce na cestě osobního růstu, www.katerinaotahalova.cz
Cd jsem si pustila, sama procházím transformací v době po odchodu od manžela, vleklým soudem o stanovení péče o děti, péčí o 5 dětí a restartem po rodičovské dovolené, kdy začínám od úplného začátku. Poslech cd mi dovolil totálně vypnout a věnovat se sama sobě. Hýčkat sama sebe a uvolnit se. Pro mne, jako člověka, kterému se v hlavě hodně co vše musí stihnout, dar z nebe. Koupel v oceánu se zvukem je jak koupat se ve skutečném oceánu a zastávka v džungli je léčivá, příroda sama o sobě léčí a nahrávka je tak živá, jako bych byla v dalekých končinách vzdálených od domova, ale mě tak známých. Krásná hudba dává prostor na integraci. A tepot srdce skvěle podkresluje vlastní rytmus srdce a dechu. Hlas Lucie je andělský a hřejivý, že jsem celou dobu měla pocit, že je vedle mne a přitom promlouvá skrz na nahrávku. Pro mne nejsilnější byla pasáž být sama sebou, neboť ve vztahu se většinou podřizuji, zapomínám na sebe, zavděčuji se a divím se, že jsem bez energie a ztracená. Vřele doporučuji.
Kateřina Brixmatka 5 dětí, masérka a učitelka jógy
Milá Luci, děkuji ze srdce... Vaše meditace se svým obsahem ke mne připluly přesně v ten pravý čas (jistě ne náhodou:)... Ať už jsou to Vaše meditace či Vaše Kniha sebelásky je pro mne fascinující, jak moc trefné jsou, jakoby byly přesně pro mě "na tělo", úžasné... Do meditací jsem se ponořila s prvními tóny/slovy a dostala se skrze ně na nádherná místa... Ranní a večerní meditace mi ukazují cestu, kterak se probouzet do nového dne a neztrácet energii hned s otevřením očí a naskočením myšlenek (rána pro mě bývají dosti kritická) a kterak opouštět den v míru a klidu... Vše dokresleno velmi příjemnou hudbou a Vaším uklidňujícím hlasem... Za mě krásný zážitek:)...
Martina Křenkovámomentálně v domácnosti

CD Sebeláska obsahuje

 • Hudební bonbónek k naladění
 • "Dobré ráno, krásná ženo" - pro blažené vstávání
 • "Koupel na dobrou noc" - pro usínání naplněné vděčností
 • "Dýchám lásku" - aby v každé buňce bublala láska
 • "Buď sama sebou a žij" - mocná vzpruha pro blbé dny
 • Hudební bonbónek k radostnému zakončení

Cítít laskavost, vděčnost a klid je věcí(mo)mentálního naladění. Zvu vás ke každodennímu ladění.