"Když jsi šťastná, máš chuť rozdávat dobro." B. Russell

Jsi šťastná a rozdáváš dobro?

Sundala jsi žábu z pramene soucitu k sobě a druhým?

Znáš tajemství obnovy svých životních sil

Jestli ano, upřímně gratuluji a rovnou tuto stránku zavři, máš to v malíku.

Pokud ale hledáš samu sebe, zapomněla jsi svou hodnotu a potřebuješ povzbudit, ČTI DÁL.

CD SEBELÁSKA

Audiolék pro ženskou duši

Jsem Lucie Kolaříková a představuji nové meditace k podpoře zdravé sebelásky.

Již 18 let rostu skrze ohleduplnost a laskavost sama k sobě - sebelásku. Od roku 2011 její esenci předávám na seminářích, ve videích a v poslechových meditacích. Kniha Učebnice sebelásky se letos stala pětinásobným bestsellerem (50 000 prodaných výtisků).

Čtyři vedené meditace do hloubky...

 • poléčí tvé pochroumané sebevědomí
 • pomohou ti najít svůj střed a svou hodnotu
 • provedou tě bolavými pocity až do místa úlevy a odpuštění
 • probudí tvou vnímavost ke svým potřebámschopnost je srozumitelně sdílet se světem
 • povedou tě k praxi všímavosti
 • podpoří v tobě vděčnost, soucit a odpuštění sobě i druhým
 • ti pomohou nastartovat, prožít a ukončit každý den vědomě a s láskou

V těle, mysli a v životě pocítíš více pohody a lásky.

Co na CD říkají jeho posluchačky?

Audionahrávky od Lucie Kolaříkové pohladí po duši, pomůžou vyčistit mysl od zatěžujících a pronásledujících myšlenek a díky tomu se vnořit víc do sebe, blíž ke své podstatě. Vlejí do celého těla klid, harmonii a každá buňka se bude slastně koupat v barvách a vůních. To vše jsem při poslechu meditací zažívala já. Ranní poslech mě naladil a rozvibroval. Během dne jsem vdechovala do sebe lásku a častěji si uvědomovala, jak důležitá a úžasná jsem, což mým krokům dodalo jistotu a víc mě vše bavilo. A před spaním jsem si dopřála Lucčinu uklidňující koupel. U poslechové hudby jsme si s dcerou krásně zatančily naše vílí tanečky. Určitě budu doporučovat kamarádkám i svým klientkám, protože tyto meditace pomáhají propojit mysl, duši i tělo. Moc za ně děkuji.
MuDr. Kateřina Otáhalovákouč, lektor a průvodce na cestě osobního růstu, www.katerinaotahalova.cz
Cd jsem si pustila, sama procházím transformací v době po odchodu od manžela, vleklým soudem o stanovení péče o děti, péčí o 5 dětí a restartem po rodičovské dovolené, kdy začínám od úplného začátku. Poslech cd mi dovolil totálně vypnout a věnovat se sama sobě. Hýčkat sama sebe a uvolnit se. Pro mne, jako člověka, kterému se v hlavě hodně co vše musí stihnout, dar z nebe. Koupel v oceánu se zvukem je jak koupat se ve skutečném oceánu a zastávka v džungli je léčivá, příroda sama o sobě léčí a nahrávka je tak živá, jako bych byla v dalekých končinách vzdálených od domova, ale mě tak známých. Krásná hudba dává prostor na integraci. A tepot srdce skvěle podkresluje vlastní rytmus srdce a dechu. Hlas Lucie je andělský a hřejivý, že jsem celou dobu měla pocit, že je vedle mne a přitom promlouvá skrz na nahrávku. Pro mne nejsilnější byla pasáž být sama sebou, neboť ve vztahu se většinou podřizuji, zapomínám na sebe, zavděčuji se a divím se, že jsem bez energie a ztracená. Vřele doporučuji.
Kateřina Brixmatka 5 dětí, masérka a učitelka jógy
Milá Luci, děkuji ze srdce... Vaše meditace se svým obsahem ke mne připluly přesně v ten pravý čas (jistě ne náhodou:)... Ať už jsou to Vaše meditace či Vaše Kniha sebelásky je pro mne fascinující, jak moc trefné jsou, jakoby byly přesně pro mě "na tělo", úžasné... Do meditací jsem se ponořila s prvními tóny/slovy a dostala se skrze ně na nádherná místa... Ranní a večerní meditace mi ukazují cestu, kterak se probouzet do nového dne a neztrácet energii hned s otevřením očí a naskočením myšlenek (rána pro mě bývají dosti kritická) a kterak opouštět den v míru a klidu... Vše dokresleno velmi příjemnou hudbou a Vaším uklidňujícím hlasem... Za mě krásný zážitek:)...
Martina Křenkovámomentálně v domácnosti

CD Sebeláska obsahuje

 • Hudební bonbónek na naladění
 • "Dobré ráno, krásná ženo" - pro blažené vstávání
 • "Koupel na dobrou noc" - pro usínání naplněné vděčností
 • "Dýchám lásku" - aby v každé buňce bublala láska
 • "Buď sama sebou a žij" - mocná vzpruha pro blbé dny
 • Hudební bonbónek k radostnému tanci

Cítít laskavost, vděčnost a klid je věcí(mo)mentálního naladění. Zvu tě ke každodennímu ladění.

Cena je férová

Čtyři autorské meditace, nahrávací studio, hudba, práce zvukaře, grafika, tiskárny a hlavně mocný nástroj pro tvůj osobní posun

za cenu

490 Kč vč. DPH a poštovného

CD Sebeláska máme ve dvou variantách

vypálené na disku a dorazí
ti poštou

online a přístup pošlu
mailem

Více o autorce...

Na studium psychologie v Německu (zakončeno 2004) jsem navázala certifikovanými výcviky terapie a koučinku. Již v roce 2002 jsem začala provázet osobním rozvojem jednotlivce i skupiny. Zajištění bezpečí, nastavení pravidel a dodržování psychologické etiky je pro mě posvátné. Zároveň miluji nadhled, od srdce se sama sobě zasmát a moc ráda k lehkosti strhávám i své klienti. Život si z nás často vystřelí, tak proč to nebrat s humorem?

Mám ráda sebe, svou rodinu, užívám si čas s 1,5 roční Olivií. Mám ráda Česko, Bali a naši planetu. Ubrat plyn a povolit brzdu je můj recept na přirozeně plynulý život.

Co ti možná ještě vrtá hlavou?

 • Nahrávky poslouchej v klidu, ať se můžeš dobře zanořit.
 • Není vhodné je poslouchat při řízení auta, protože je lepší zavřít oči. Asi chápeš...
 • Meditace můžeš poslouchat až do omrzení. Když tě přestanou bavit, dej přestávku a vstřebávej.
 • Když to na tebe nebude působit, dej tomu ještě šanci. Možná si jen potřebuješ zvyknout na můj hlas a hudbu v pozadí.
 • Nahrávky nenahrazují individuální terapii. Pokud ti je fakt ouvej, najdi si svého průvodce. Když mi napíšeš, ráda tě při hledání vhodného terapeuta podpořím.

Máš ještě víc otázek?

Napiš na seminare@luciekolarikova.cz. Já, nebo moje pravá ruka Markéta odpovíme co nejdřív.