ZODPOVÍDÁM VAŠE OTÁZKY

K výcviku pro psychickou nezdolnost

Zeptejte se, co vá zajímá.

Živé vysílání již proběhlo, užijte si záznam.

ZDE POKLÁDEJTE VAŠE DOTAZY

WP KOMENTÁŘE

 1. Hana Seidlová napsal:

  Dobrý den Lucko, nemám facebook – v čem všem mě to omezí, pokud půjdu do výcviku? Budou jeho součástí také meditace jako např. v programu Přijímám svůj strach?
  Děkuji za odpovědi i za to, co děláte pro nás ostatní :-).
  Hana Seidlová

 2. Andrea Strnadová napsal:

  Dobrý den, byl by pro mě kurz přínosem? Jsem hodně úzkostlivý člověk a trpím panickými ataky. Moje hlava je stále v pozoru a vymýšlí nějaké strachy nebo jede na plné obrátky jako splašený kůň. Jsem hrozná stresařka. Myslíte, že by mi pomohl se stát alespoň trochu klidnějším člověkem? Andrea

 3. facebook napsal:

  Pěkný den,
  chci se zeptat, o jak velkou část přijdu, když nebudu mít čas na sdílení na facebooku. Zvládnu si přečíst každý den e-mail, udělat si čas na každodenní úkol, vyplňovat nějaké případné pracovní listy, také jednou za měsíc na ten webinář zvládnu přijít, ale ten facebook stíhat asi nebudu. Vytěžím pro sebe dost i tímhle způsobem nebo jestli je pro mě vhodnější jiný kurz? Také se chci zeptat, když se mi otevře nějaké téma v průběhu kurzu, je možné to probrat například přes e-mail? Děkuji Eva

 4. Hana napsal:

  Dobrý den,
  stále se nemohu rozhodnout, zda je pro mě tento kurz ten pravý.
  1) V dětství jsem byla několikrát šikanována a stále nemohu od tohoto faktu upustit. Nevěřím lidem, raději jsem sama. Lze v kurzu nějak toto období zaléčit a zapomenout a definitivně se od něj odpoutat?
  2) V posledních letech jsem přecitlivělá, především v práci. Každá maličkost mě rozhodí nebo naštve. Nejjednodušší formou řešení je pláč a útěk. A pak se za své chování stydím, je mi 30 let. Ale říkám si, že je to přeci lidské a pláč mi většinou uleví. Pomůže mi Váš kurz dívat se na situace s nadhledem, zachovat chladnou hlavu, komunikovat s klidným hlasem a plačtivost omezit? Nevidět za vším to nejhorší, ale racionálně uvažovat?
  Chci mít opět úsměv na tváři a být veselá a ne strhaná a vyčerpaná s náladou na nic.

  Tento rok byl pro mě velmi náročný, stresující a vyčerpávající, plný nejistoty. Ale chci si z toho vzít to dobré a tím je začít se o sebe starat. Může mě Váš kurz navést na tu správnou cestu?

  Předem velmi děkuji za odpovědi.
  Krásný den,
  Hana

 5. Lucie Kolaříková napsal:

  Pomůže mi výcvik z deprese?

 6. Lucie Kolaříková napsal:

  Jaký je přesný průběh? Denně cvičení a video?
  – nejčastější otázka v emailu, na Instagramu a na Facebooku

 7. Lucie Kolaříková napsal:

  Kolikrát musím být živě a budou záznamy?

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − nine =

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

FACEBOOK KOMENTÁŘE