TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ O MNĚ

Už 17 let provázím ženy a muže cestou osobního rozvoje. Mé firemní a veřejné semináře absolvovalo 19 tisíc účastníků. Od roku 2011 provázím tématy sebeláska, léčení vnitřního dítěte a jak jednou pro vždy pustit stres a strach. Odvedla jsem k tomu 170 seminářů, vytvořila 30 audio meditací a 3 online programy.

Má kniha Učebnice sebelásky (50 tisíc prodaných výtisků) je první odbornou knihou k sebelásce na našem trhu od české autorky.

MOJE PRODUKTY A ŽIVÉ AKCE

Kniha

Učebnice sebelásky

Učebnice sebelásky

je 1. odbornou knihou v České republice,

která se se zabývá dobrým vztahem k sobě sama, uznáním a respektem k sobě, svým schopnostem a potřebám, zkrátka sebeláskou. 

online program

MOZEK JAKO

BUDDA

Pokud chcete, aby si váš mozek vyšlapal cestičky pohody, vděčnosti a lásky, je třeba ho touto cestou vědomě vést a opakovaně - znovu a znovu ho v krásných pocitech doslova marinovat.

On-line program

ŠKOLA SEBELÁSKY

Hlavním cílem online programu Škola sebelásky je prohloubení vnímavosti a vědomé pozornosti vůči sobě samým a to potřebují ženy stejně jako muži. 

 

Zdravý vztah k sobě pak z vědomé pozornosti automaticky vyplyne

On-line program

Přijímám svůj strach

Online program Přijímám svůj strach je o přínosech přátelského a zvědavého postoje ke strachu, o “smyčkách” v naší mysli, kterými strach podporujeme a zvětšujeme, o pouštění kontroly, o odevzdání se důvěře a lásce a o zodpovědnosti k sobě. Získáte inspiraci a návody o tom, jaký postoj ke strachu vám prospěje.

Audiolék pro ženskou duši

CD Sebeláska

Meditační audionahrávky vás podpoří v upřímném sebepřijetí. V těle, mysli a následně v životě pocítíte více lásky.

On-line program

Kraluj svému životu

Chtěly byste se dozvědět jak, kdy a co si přát, aby se vaše záměry naplňovaly? 

 

Přináším vám teď své osobně vyzkoušené tipy na formulaci záměrů a dlouhodobé tvoření včetně účinné meditaci k posílení královského sebevědomí.

Online audioset

Pro klid v duši

Audioset Pro klid v duši obsahuje audionahrávky, které podporují vědomé sebepřijetí. Díky nim je možné se více spojit s několika důležitými rovinami života. Meditace se věnují pěti životním tématům, díky jejichž postupnému zpracování můžeme dosáhnout hlubokého respektu a přijetí sebe sama. 

CO ŘÍKAJÍ O PRÁCI SE MNOU

Ahoj Luci, tento víkend jsem absolvovala kurz Sebelásky v Brně a musím říci, že se cítím úžasně a jsem nadšená :) Můj pocit? Zamilovala jsem se, tak se cítím. Zamilovala jsem se sama do sebe a zářím a okolí to vidí :)


ErikaÚčastnice kurzu
Milé ženy!...srdečně děkuji za posláni knihy do Norska...ani bych to snad nenazvala knihou ..ale nadknihou?:)...každé slovo je v ní krásně podstatné a vnímavé až k srdci...usínám s ní a stále mě příjemně hřeje, poněvadž se slovy se i usmívám... Lucie...není co více říci nežli děkuji za slzy štěstí!...Opatrujte se, mám vás v srdci..:)
JanaČtenářka knihy
Manželka mi podstrčila Učebnici sebelásky a požádala mě o názor. Nakonec se dostává do ruky i Vám, paní Kolaříková. Nejdřív jsem se obával, že jde o knihu, kterou ženám dáváte povrchní návod, jak být sobecká a žít ten dnešní trend - cítit se jako Bohyně vedle obyčejného smrtelného chlapa. Nakonec mě ale mnoho pasáží překvapilo.

Zní to celkem logicky, zaujala mě věcnost, se kterou k tématu přistupujete, takže to může být opravdu i pro chlapa. Část Jsem OK - nejsem OK se mi vtiskla do paměti.
Tomáš Měřík, PrahaČtenář knihy
Milá Lucinko, děkuji Vám z celého srdce, že jste mi dala chuť žít a díky Vám objevuji opět radost ze života a objevuji dary života a lásku k sobě i své strachy. Píšu to sem, protože si to zasloužíte za to, co děláte. Vaše online programy o sebelásce i přijímání strachu jsou to nejlepší, co jsem doposud objevila.

Děkuji za to, že jste, za Vaši inspiraci a za to, co děláte, má to obrovský smysl!!!! Kdyby si každý člověk pročistil svůj vztah k sobě a naleštil svoji sebelásku, tak bychom měli nebe na zemi;-) Vaše lekce doporučuji opravdu všem;-))))
SunnyAbsolventka online kurzu