Co vám může přinést seminář Léčení vnitřního dítěte?

Co vám může přinést seminář Léčení vnitřního dítěte?

Po skončení čtyřdenního semináře Léčení vnitřního dítěte posíláme účastníkům dotazníky pro jejich zpětnou vazbu a nazpět se nám vrací slova plná nadšení, radosti, odvahy ke změně, uvolnění, uvědomění i lásky. Chci se s vámi podělit o část z nich.

Přečtěte si, co účastníkům přinesl seminář Léčení vnitřního po jeho skončení (vše je plně autentické a v nezměněné podobě).

 • Jsem živější, bezprostřednější, veselejší v partnerském vztahu, mám plno energie, doma si klidně zatančím i před manželem a dělám ty „směšné cviky s dýcháním“. Dokázala jsem stručně vylíčit své mámě, na jakém semináři jsem byla, i když vím, že ona mé změny nerada vidí. Mám jasnou vizi, jak nyní povedu svou práci, abych efektivněji využila svůj čas a aby peníze začaly pracovat konečně pro mne, a zároveň, abych dělala to, co má pro mne i pro jiné smysl a co mně opravdu těší.
 • Komunikace s rodinou je o hodně jiná – otevřenější, dynamičtější; přijde mi, že mi ostatní daleko víc a rychleji rozumí.
 • Mám spoustu energie, jsem vyrovnanější, víc přemýšlím o sobě a svých potřebách.
 • Tento seminář krásně zapadl a další střípky se skládají :-) Ihned po skončení jsem cítila obrovskou úlevu. Každý den přináší nějaké další aha. Kdo jsem, co chci, koho, chci kolem sebe.. Je to „fičák“ :-) V tuhle chvíli cítím, že všechno, co jsem v tomto roce načerpala (a že toho bylo) je třeba vstřebat/integrovat. A těším se na to!
 • Nadhled, klid a několik uvědomění. Např., že si v běžném životě nedávám tolik prostoru a péče, který jsem měla na semináři. A mám hroznou chuť obejmout svoje rodiče?
 • Očistu, psychickou i fyzickou. Pocit umenšení traumatu. Radost. Hezký pocit na těle i na duši. Posléze vztek, že v tom nemohu nerušeně zůstat a musím do práce, fungovat doma…
 • Obrovský pocit úlevy. Je super, mít možnost se vybouřit, dostat příležitost, si uvědomit, prožít a pročistit emoce zasunuté hluboko v hlavě i těle a zase se nově nadechnout. Cítím se mnohem lehčí a s větším nadhledem. I doma se nám podařilo hned po kurzu obnovit usmíření a je nám lépe. Velký díky a jsem moc ráda, že jsem měla možnost, se semináře zúčastnit.
 • Dochází mi pocit že jsem milovaná. Na seminář jsem odjížděla s tím, že nevím jak si do těla dát to, že se mám ráda, že jsem pro sebe důležitá. Techniky na semináři mne uvolnily, společná cvičení mi přinesla nádherné naplnění. Nějak v sobě začínám cítit, že nemám potřebu se před ostatními obhajovat a přetvařovat, aby mě měli rádi jak potřebují, už jen proto že pomalu cítím, že se mám ráda já. Že já jsem já….jako bych sestupovala schody domů….uf:)
 • Nevím jak to přesně napsat, ale začala jsem si více věřit. Ze semináře jsem odjížděla trochu se smíšenou náladou, ale plná dojmů. Asi největší obavy jsem měla z návratu domů. Do všedního „stereotypu“. Abych se nenechala opět semlít okolím. Uvědomila jsem si ale, že už nemusím jednat a poslouchat tak, jen abych se zalíbila a měl mně někdo rád. Zároveň jsem si uvědomila, že jsem neotevřela všechna dvířka, ve své 13. komnatě a nevyhnala všechny démony a strachy. Ale mám teď dostatek energie se s tím poprat. Já se nevzdávám. Jenom znovu začínám. Myslet, žít, znovu se smát, tancovat, radovat se, být zodpovědná sama k sobě i za sebe.
 • Krátce po skončení jsem vnímala obrovský pocit svobody a síly. A teď pár dní s odstupem si v sobě nesu ten pocit svobody a klidu. Zjistila jsem, že se dokážu postavit sama za sebe a jsem v sobě :) Během pracovní doby se dokážu během chvilky rychle zregenerovat u hlavní písničky k semináři, která mi přinese pocit lehkosti. Víc tančím a zpívám. A chci dál poznávat mysteria svého těla.
 • Uspořádání myšlenek a vztahu. Radost ze života a poznání. Nyní mám pocit, že jsem zase sama sebou!
 • Otevření v sobě víc volnosti a spontánnosti, o které jsem věděla, ale neměla moc situací, kde je skutečně prožít, aby se nastartovaly.

Spoustu krásných slov uznání a díků jsme dostali i na celý tým, stravu a skvělé poskládaný průběh semináře, které by tento článek udělali moc dlouhým. Proto vám píšu jen malou ochutnávku:

 • Nádherný zážitek, který se mi na začátku jevil jako zlý sen. Seznámila jsem se se svým tělem, začala více vnímat jeho projevy. Cítím velkou vděčnost, vydala jsem se na domů…..k sobě. Děkuji!
 • Obrovsky a z celého srdce děkuji za to, co všichni děláte. Nejen, že jste mě dovedli k tomu, že je mi dobře a vnímám se víc a moje energie vzrostla a neklesá :), ale bylo úžasný vidět, kolik spokojených a hravých dětí odjíždělo ze semináře. Ta otevřenost mě úplně dostala. Děkuju!
 • Seminář byl opravdu hodně intenzivní a dynamický. Celý den se něco dělo. První den jsem se cítila rozložená na molekuly a chtěla odjet domů. Ale až teď vím, že jsem udělala dobře, když jsem zůstala? Ranní cvičení mne ten první den dostalo na kolena. Fyzicky i psychicky. Proto jsem chtěla odjet. Ale vlastně mi také hodně pomohlo. Můj vychýlený obratel se  pravděpodobně dostal zpátky na místo, kam patří a já mám už jen minimální bolesti. Jednotlivá cvičení jsou velmi dobře seřazena za sebou. Odhalit všechny bolístky a strachy, být rozebrána na molekuly, přiznat si strachy, postavit se jim, naučit se s nimi bojovat. Uvědomit si svojí vlastní cenu i jedinečnost. Získat nadhled nad minulostí. Odpustit rodičům i sama sobě. Začít si opět věřit. Nikdy jsem tolik neplakala jako na semináři. Vždy jsem musela být ta, která všechno vydrží a zvládne. Teď už vím, že nemusím.

Chcete to taky zažít? Aktuální termíny a více o semináři Léčení vnitřního dítěte najdete tady >>>

Myšlenky a text jsou chráněné autorským právem. Je samozřejmě možné a žádoucí jejich další šíření, vždy však s odkazem na tento původní text. To platí v případě šíření celého článku, nebo pouze jeho části a krátkých citací.
Odkaz k šíření článku nebo jeho částí: http://luckakolarikova.cz/co-vam-muze-prinest-seminar-leceni-vnitrniho-ditete/

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů