Jak přilákat do svého života hojnost? II.díl

“To néééé, já nechci zase všechno stěhovat, jsme tu už jen 10 nocí!” :)) Běželo mi hlavou.

Snad si to nevzal tak osobně, jen jsem zmínila, co nám chybí. Všechno se dá napravit. Stačí omluva. Případně sleva. Tak proč nás hned vyhazuje? Stěhovat se určitě nechceme. Snad nám může s připomínkami vyjít vstříc ? Napsala jsem mu…

Okamžitě přišla zpráva: “Vrátil jsem Vám peníze, protože jsme nedostáli našim vysokým standardům a omlouvám se za to. Užijte si pobyt v mém domě až do 18.5., pokud je to pro vás příjemné, je pro vás ZDARMA.”

A já zase: “Cooooo????? To jako faaakt???”

Cítila jsem se na chvíli provinile. Můj mozek nejdřív potřeboval pochopit tento druh hojnosti. A já jednoduše přijmout, že se ke mně Rick chová jako ke královně.

Víte, já taky nabízím 100% garanci vrácení peněz svým klientkám, když usoudí, že jim můj Výcvik Překóduj Své Já nic nepřináší.

Ale tohle velkorysé chování na Air bnb zažívám opravdu poprvé. Jsem si naprosto jistá, že moje krásné emoční naladění tento den v celé situaci sehrálo zásadní roli.

To jsou právě ty NE-náhody, kdy se odehrává MAGIE a my si jí ani nevšimneme.

Upřímně děkuji, Ricku. Plně přijímám.  Bylo dojemné, jak se jeho balijská rodina omlouvala a všichni si oddechli, že neodjíždíme…My jsme je navíc ujistily, že jsme nesmírně vděčné za tuto míru péče a rády zůstaneme.
Každopádně uz se chystá královské spropitné, ktere tu necháme…

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů