Jak si neškodit tím, že jsem protivná?

Tohle je moje první vysílání z našeho domečku nebo spíš za naší vily. A já mám radost, že se s vámi touhle formou spojuji. Stále hledám ideální místa na natáčení videí. Wifi tady na Bali se dost houpe, stejně jako počasí. :) Někdy se spojení znenadání přeruší a někdy funguje zase skvěle. 

Konečně jsme se tu tak nějak aklimatizovaly. Už jsme se vyspaly. Zvykly si na nový časový posun. O 6 hodin více. Máme se fajn, tak mám pro vás video s odpověďí na jednu otázku:

„Jak to zařídit, abych si neškodila tím, že jsem protivná?“

Autenticita…je to tak důležité…když se přizpůsobujeme, abychom byly přijatelné, ztrácíme sami sebe a ničemu to nepomůže…Lenka

Tahle otázka mi přišla na mysl v souvislosti s mým sdílením seriálu Pohoda na Bali.

Je to takové moje osobní sdílení toho, čeho chci dosáhnout. Chci si přeznačkovat a přerámcovat situaci kolem Bali. Moje mysl, můj nervový systém se rozhodly na základě nějakých událostí a celkové situace Bali zařadit do módu:

„ To je stres, to je něco co nemáš ráda 

A vzhledem k tomu, že na Bali budu jezdit pořád a pořád, tak jsem se rozhodla tohle změnit. Těší mě vaše milé odezvy k seriálu. Těšte se na další díl. Už brzy :)


Velmi ráda s vámi tyto procesy sdílím. Vím z vašich e-mailu, komentářů a otázek, že takové vlnobití také znáte a prožíváte. 

Posílám vám různé články, sdílím zajímavá témata a pohledy na svět sebelásky, tvoření vlastního života a osobní vize. 

Komentáře
  1. Michaela napsal:

    Milá Lucko, z krátkého videa (Jak si neškodit tím, že jsem protivná) jsem NADŠENÁ.
    Už déle jak dva roky prožívám složité, náročné a těžké období, je to jakási šikana, sledování a pronásledování, vnímám to jako psychické, ale i určitý druh fyzického násilí. A když jsi (věřím, že mohu tykat, i když se osobně neznáme a že si i v semináři Překóduj své Já budeme všechny tykat) ve videu vyslovila „setkání s temnotou“, najednou mi to docvaklo. Ano, to, co se mi děje, je moje setkání s temnotou. A když vnější odráží to vnitřní, tedy se mi zřejmě ukazuje( a někdy dost drsně), že se mám potkat se svojí vlastní temnotou…Jinak jsem moc ráda, že se začátek semináře odsunul na 10.května, bude více času si promyslet a procítit svoji Vizi. Od Velikonočního pondělí si každý den pouštím meditaci a ladím se.
    Přeji krásný pobyt na Bali. S velkými díky Míša V.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů