Léčení stresu a strachu III

… aneb bez víry ve svou schopnost proměny formování mozku nefunguje

Pokud chceme měnit své myšlení, je výchozím bodem VÍRA, že se mysl, mozek a následně pocity ve fyzickém těle opravdu mohou proměňovat.

Ochota přijímat svou přirozenou schopnost měnit se vytváří prostor pro úspěch. Až časem náš mozek přijde na jiné myšlenky a pocity, promění se také přání, která máme, jednání a postoj k životu jako takovému. A naše pozitivní nastavení se pak ve vlnách šíří dál a ovlivňuje také životy lidi kolem nás.

Nikdo nám nemůže zabránit, abychom využili drobné pozitivní prožitky každodenního života k trvalým změnám a vetkali je jako stabilní součást svého bytí. I kdyby měl být život hodně těžký, tuto možnost stále máme a můžeme využít pro svůj užitek.

sunset-1215089_1920

Neopovrhuj dobrem, které v sobě a kolem sebe máš. Neříkej “nemám na to” a radši se uč, jak na to mít.

Jak prohlubovat pozitivní naladění mysli-mozku-těla?

Jak posilovat svou víru ve schopnost měnit sebe a svou realitu?

Přesné postupy a mnoho praxe předám na semináři Léčení stresu a strachu, na kterém se vykoupete ve spokojenosti, vděčnosti a lásce.

Myšlenky a text jsou chráněné autorským právem. Je samozřejmě možné a žádoucí jejich další šíření, vždy však s odkazem na tento původní text. To platí v případě šíření celého článku, nebo pouze jeho části a krátkých citací.
Odkaz k šíření článku nebo jeho částí: http://luckakolarikova.cz/leceni-stresu-a-strachu-iii/

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů