Nebát se nosit svou neviditelnou korunu

Svůj život si tvořím už 20 let, je to vědomě-nevědomý proces. Žiju v přirozené prosperitě, spokojenosti, zdraví, mám hezké vztahy, hezkou práci, pestrost, naplněné sny…

Mí přátelé a známí často na mou adresu říkají “ty to máš srovnané”, “víš co chceš”. Aha, říkala jsem si, něco na tom je, když to slýchám tak často, chci si to zvědomit. Přimělo mě to pojmenovat pricipy svého tvoření a sdílím s vámi pár střípků.

1. Nepřešlapuji, jdu do toho – Na životních křižovatkách nepřešlapuji, ale zvolím, co mi právě přijde nejlepší a jdu. Samozřejmě když přijde impuls (popisuji ve videu v programu Kraluj svému životu). Důsledky řeším a učení probíhá cestou. Zažívám sice úplně novou situaci, ale všechno nové se jednoho dne stane známým, takže proč to předem odmítat? Neexistuje správné, nebo špatné rozhodnutí, obojí vás posune dál a naučí. A „spálit se“ je také ohromně prospěšné.

Takhle mě “vítr zavál” na 11 let do Německa, kde jsem vystudovala psychologii, započala dráhu psycholožky ve firmách, poznala důležitého životního partnera, ale také získala rozhled, odvahu, vytrvalost…Němci člověka vycepujou :). Kdybych ten krok do totální nejistoty neudělala (bez peněz, bez pořádné znalosti němčiny, v 19 letech), o mnohé bych přišla. Naopak o pár let později jsem vstoupila do manželství, které brzy skončilo. Pro mě to nebyla chyba, pro mnohé pozorovatele ale ano. Prý „měla sis to líp rozmyslet“. Ale to bych nevěděla, co vím dnes.  Postoj “nechybuji, ale učím se při každé příležitosti” umožňuje rozhodovat se lehce a nepřešlapovat kvůli strachu ze selhání.

2. Dám na svou intuici – Nechávám věci, aby vyplynuly samy, záměry aby se vykrystalizovaly. Letos v 2019 si záměry formuluji, protože mě to k tomu samo pozvalo. Nesnažím se akce vymýšlet, racionálním přístupem jsem toho v minulosti už dost zkomplikovala. Samozřejmě to neznamená, nepracovat, či neřešit nastalé situace a výzvy, protože v běžném životě je pořád co dělat. Ale ty větší sny a záměry, které změní náš život – ty si o svou realizaci řeknou samy a v pravý čas.

Naposledy jsem si dala záměry v roce 2014 a hlavním výsledkem z toho bylo vydání Učebnice sebelásky (v březnu 2015), které se za 4 roky prodalo 50 tisíc kusů. Takže když tento impulz mám dnes, zřejmě vznikne zase něco zajímavého. Proto hurá do akce!

3.Odešla jsem od samoty k týmovosti – Ať v pracovním prostředí, nebo v soukromí, všude existují lidé, kteří mohou podpořit záměry a přání. Pro mou introvertní povahu a samotářství byl tohle objev století. Stačí se zeptat! Stačí požádat! Stačí nabídnout! Všude jsou lidé, kteří znají další lidi a ti znají další. Kdekoli můžeme narazit na svého fanouška, který nás mocně podpoří, na investora, na spojovatele, který nám představí další důležité lidi. Na mém štěstí a úspěchu se podílí řada lidí a bez nich by to nebylo.

Díky klientovi na koučink v roce 2010 jsem poznala dlouhodobou spolupodnikatelku a kamarádku, která mou práci hodně zviditelnila. Jaké štěstí! Naše cesty se už rozešly a propojila jsem se namísto toho s lidmi, kteří podporují mou hloubku. Jaké štěstí pro mě i mou práci! Nyní potkávám lidi, kteří mi dodávají chuť a odvahu šířit svou práci dál do zahraničí. To je vzrušující. Proto své sny sdílím s ostatními, ptám se a spolupracuji, vždycky se najdou spojenci.

Ještě větší poklady, které pomáhají mé prosperitě a spokojenosti a mám je léty prověřené, najdete v novém online programu Kraluj svému životu. Je cenově dostupný snad všem a pomůže vám zformulovat a zrealizovat přání v roce 2019.

Obsahuje především

  • 7 základních principů, jak si moudře přát a přání dovést k jejich realizaci
  • mocnou meditaci k podpoře sebevědomí

Jsi králem/královnou ve svém životě. Nikdo jiný za tebe kralování převzít nemůže. Vezmi to do svých rukou a těš se z možností, které se před tebou otevřou.

https://luciekolarikova.cz/program-kraluj-svemu-zivotu/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů